Nuotr. AP
  • „Knicks“ namuose 108:103 palaužė „Magic“

• Niujorko komandos atsarginiai pelnė 75 taškus, kai Orlando rezervas – 7

• Lemiamą ketvirtį „Knicks“ laimėjo 30:13

Atsarginių vedama „Knicks“ (13-48) spurtavo ketvirtajame kėlinyje ir taip iškovojo antrąją pergalę „Madison Square Garden“ arenoje iš eilės.

17
33
14
6

Niujorko klubas antradienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato susitikime 108:103 (20:34, 36:27, 22:29, 30:13) palaužė svarbią pergalę paleidusią Orlando „Magic“ (28-34).

Šiandieninė pergalė „Magic“ ekipą būtų pastumėjusi į aštuntąją Rytų konferencijos turnyrinės lentelės vieną, pagal taškų santykį aplenkdama Šarlotės „Hornets“ klubą. Orlando komanda atkrintamosiose nežaidė nuo 2011-2012 metų sezono.

Niujorko komandos atsarginiai dvikovoje surinko 75 taškus, kai Orlando ekipai rezerviniai krepšininkai pelnė vos 7 taškus.

Po trijų kėlinių „Magic“ vis dar pirmavo 12 taškų (90:78), tačiau sėkmingai sužaistas ir rezultatu 30:13 laimėtas lemiamas ketvirtis „Knicks“ leido aplenkti varžovus paskutinėmis rungtynių minutėmis.

Susitikime „Knicks“ niekada nepirmavo iki tol, kol likus beveik trims minutėms Mitchellas Robinsonas taikliu baudos metimu išvedė savo ekipą į priekį (101:100).

Iki rungtynių pabaigos likus 33 sekundėms Henry Ellensonas pataikė tritaškį, o Emmanuelis Mudiay pridėjo du taiklius baudų metimus (106:100).

Tuomet Terrence’as Rossas sviedė tolimą metimą ir taip priartino „Magic“ iki 3 taškų atsilikimo (106:103). Vis dėlto, pergalę realizuotais baudų metimais įtvirtino Allonzo Trieris – „Knicks“ triumfavo 108:103.

Mudiay su 19 taškų (8/15 dvit., 0/3 trit., 3/5 baud. met.), 8 atkovotais kamuoliais bei 3 rezultatyviais perdavimais „Knicks“ klubo gretose buvo rezultatyviausias.

Daugiausia pataiko: Tim Hardaway

Naudingiausiai komandoje žaidė Robinsonas, surinkęs dvigubą dublį – pelnęs 17 taškų (6/9 dvit., 5/6 baud. met.), atkovojęs 14 ir perėmęs 3 kamuolius bei surinkęs 33 naudingumo balus.

„Magic“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Aaronas Gordonas (7/13 dvit., 1/3 trit., 9/12 baud. met.) ir Nikola Vučevičius (10/17 dvit., 2/2 trit.), įmetę po 26 taškus. Gordonas dar atkovojo 7 kamuolius, o Vučevičius pridėjo 11 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Antrosiose rungtynėse paeiliui „Knicks“ nepadėjo DeAndre Jordanas, Niujorko ekipoje pirmaujantis pagal atkovojamus kamuolius.

Abi komandos artimiausius susitikimus žais ketvirtadienį – į Orlandą atvyks „Golden State Warriors“ kariauna, o „Madison Square Garden“ arenoje svečiuosis Klivlando „Cavaliers“.

„Knicks“: Emmanuelis Mudiay 19 (8 atk. kam.), Allonzo Trieris 18 (5 atk. kam., 22 naud. bal.), Mitchellas Robinsonas 17 (14 atk. kam., 33 naud. bal.), Henry Ellensonas 13 (9 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Magic“: Aaronas Gordonas (7 atk. kam.) ir Nikola Vučevičius (11 atk. kam., 6 rez. perd.) po 26, Jonathanas Isaacas 16 (6 atk. kam.), Evanas Fournier 15 (8 rez. perd., 5 atk. kam.), D.J. Augustinas 13 (6 rez. perd., 5 atk. kam.).