• Nikola Jokičius pelnė 36 taškus, išdalijo 10 rezultatyvių perdavimų bei sugriebė 9 kamuolius

• „Thunder“ ketvirtajame kėlinyje spurtavo 20:4 ir buvo išsiveržusi į priekį, bet pabaigoje Jokičiaus devynių taškų atkarpa padėjo tašką

• Paulas George'as pataikė 7 iš 24 metimų ir įmetė 25 taškus

• Russello Westbrooko sąskaitoje – 22 taškai, 14 atkovotų kamuolių, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 7 klaidos

Penktąją pergalę paeiliui Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Denverio „Nuggets“ (42-18) su Nikola Jokičiumi priešakyje. Serbui iki trigubo dublio pritrūko rezultatyvaus perdavimo, o Mike'o Malone'o auklėtiniai savo aikštėje 121:112 (29:26, 35:25, 27:27, 30:34) susitvarkė su Oklahomos „Thunder“ (38-22) žvaigždėmis.

36
35
10
77%
10/13

Jokičius per 35 minutes įmetė 36 taškus (7/18 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 10/13 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 9 kamuolius, blokavo 1 metimą, po 2 kartus suklydo bei prasižengė.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, Monte'as Morrisas prasiveržimą užbaigė dviem taškais ir „Nuggets“ buvo priekyje dviženkle persvara – 93:80, tačiau tada savo žodį tarė „Thunder“.

Paulas George'as surinko septynis taškus, svečiai laimėjo atkarpą 20:4 ir ketvirčio viduryje persvėrė rezultatą savo naudai – 100:98. Visgi Oklahomos komandos žaidėjai minimaliu pranašumu džiaugėsi neilgai.

Paulas Millsapas kitoje atakoje išprovokavo pražangą ir realizavo abi baudas, Jamalas Murray įmetė tolimą metimą, Millsapas dar pridėjo tris taškus bei svarstyklės vėl nukrypo į „Nuggets“ pusę – 105:101.

Russellas Westbrookas ir George'as dar buvo priartinę „Thunder“ prie varžovų per vieną tašką – 104:105, bet tuomet Jokičius pelnė devynis taškus ir prasidėjus paskutinei minutei padėjo tašką rungtynėse – 117:108.

Westbrookas nuo savęs per 36 minutes pridėjo 22 taškus, 14 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, jis dar 7 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

George'as iš žaidimo išmetė 24 metimus, iš kurių tikslą pasiekė 7, bei surinko 25 taškus. „Thunder“ vedlys taip pat atkovojo 8 ir perėmė 6 kamuolius bei išdalijo 7 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 36 (10 rez. perd., 9 atk. kam.), Willas Bartonas 23, Jamalas Murray 20 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulas Millsapas 12 (10 atk. kam.), Isaiah Thomasas 11.

„Thunder“: Paulas George'as 25 (7/24 metimai), Russellas Westbrookas 22 (14 atk. kam., 9 rez. perd., 7 kld.), Jerami Grantas 21, Stevenas Adamsas 15, Dennisas Schroderis 11 (7 rez. perd.).