Nuotr. Reuters - Scanpix
  • „Pacers“ išvykoje 101:110 pralaimėjo „Mavericks“ klubui

• Sabonis svečiams nepadėjo dėl čiurnos traumos

• Nugalėtojams 26 taškus pelnė ir 10 kamuolių atkovojo Dončičius

Indianos „Pacers“ (40-22) ekipa NBA rungtynėse išvykoje 101:110 (27:28, 26:25, 25:26, 23:31) neatsilaikė prieš Dalaso „Mavericks“ (27-34) klubą.

24
24
3
60%
3/5

Svečiams nepadėjo praėjusiose rungtynėse su Detroito „Pistons“ klubu čiurnos traumą patyręs Domantas Sabonis.

Likus dvejoms minutėms iki rungtynių pabaigos, Bojanas Bogdanovičius sumažino svečių atsilikimą iki keturių taškų (96:100), tačiau tuomet Luka Dončičius pelnė septynis iš paskutinių dešimt komandos taškų ir įtvirtino „Mavericks“ pergalę – 110:101.

Iš viso slovėnas per 32 minutes pelnė 26 taškus (6/8 dvit., 3/8 trit., 5/7 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei tiek pat kartų suklydo.

Pirmą kartą namų rungtynes starto penkete šį sezoną pradėjęs Dirkas Nowitzki per 22 minutes surinko 11 taškų (1/4 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“ gretose geru žaidimu išsiskyręs Bogdanovičius per 34 minutes pelnė 22 taškus (8/12 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius bei tiek pat kartų suklydo.

„Mavericks“: Luka Dončičius 26 (10 atk. kam., 7 kld.), Jalenas Brunsonas 24, Timas Hardaway 20, Dwightas Powellas 12, Dirkas Nowitzki 11.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 22, Wesley Matthewsas 20, Mylesas Turneris 13, Thaddeusas Youngas 11.