Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • „Lakers“ namuose 125:119 įveikė „Pelicans“

• Likus žaisti 31,3 sekundės, LeBronas Jamesas iš aikštės kampo smeigė tritaškį ir galutinai pribaigė varžovus (123:117)

• Jameso ir Rajono Rondo duetas surinko 44 taškus, išdalijo 26 rezultatyvius perdavimus ir sugriebė 13 kamuolių

• Davisas per 21 minutę įmetė 22 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius suklydo

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) buksuojanti Los Andželo „Lakers“ (30-31) – vėl pergalių kelyje. Luke'o Waltono vadovaujamas klubas su LeBronu Jamesu priešakyje savo aikštėje 125:119 (35:28, 28:29, 32:35, 30:27) pranoko Anthony Daviso atstovaujamą Naujojo Orleano „Pelicans“ (27-36).

33
32
44%
4/9
10

Apie atkrintamąsias svajojanti „Lakers“ pergalę iškovojo po dviejų pralaimėjimų paeiliui bei laimėjo antrąkart per ketverias rungtynes. Nuo vasario pradžios Kalifornijos klubas nugali kas trečiame susitikime.

„Lakers“ dabar Vakarų konferencijoje žengia dešimta, o nuo aštuntoje pozicijoje esančios Los Andželo „Clippers“ (34-29) atsilieka trimis laimėjimais.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei, Darius Milleris pataikė iš toli ir „Pelicans“ deficitas buvo minimalus – 117:118. Tada Brandonas Ingramas pelnė du taškus, Jrue Holiday suklydo, Jamesas, likus žaisti 31,3 sekundės, smeigė tritaškį ir „Lakers“ perėmė kontrolę – 123:117.

Po minutės pertraukėlės Jamesas perėmė kamuolį iš Juliaus Randle'o ir tuoj pat buvo sustabdytas pražangas. Prie baudų metimų linijos stojęs karalius prametė abi baudas ir svečiams dar sužibo viltis.

Visgi Holiday tritaškis tikslo nepasiekė, Reggie Bullockas įmetė baudų metimus ir įtvirtino šeimininkų pergalę – 125:117.

Jamesas su Rajonu Rondu kartu pelnė 44 taškus, atliko 26 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 13 kamuolių.

Davisas aikštėje praleido 21 minutę, įmetė 22 taškus (10/14 dvitaškiai, 2/4 baudos), sugriebė 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius suklydo.

„Pelicans“ į priekį vedė Julius Randle'as, kurio sąskaitoje – 35 taškai (9/15 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 11/12 baudos), atkovojo 6 kamuolius bei išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 33 (10 rez. perd., 6 atk. kam.), Brandonas Ingramas 23 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Kyle'as Kuzma 22, Reggie Bullockas 14, Rajonas Rondo 11 (16 rez. perd., 7 atk. kam.), JaVale'as McGee 10.

„Pelicans“: Julius Randle'as 35 (11/22 metimai), Anthony Davisas 22 (8 atk. kam.), Jrue Holiday 19 (8/19 metimai, 10 rez. perd., 7 atk. kam.) Frankas Jacksonas 15, Darius Milleris 11.