Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • „Bucks“ išvykoje 141:140 įveikė „Kings“ ir laimėjo 6 kartą iš eilės

• Karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekęs Bogdanas Bogdanovičius surinko 28 taškus (5/14 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 3/4 baudos), sugriebė 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus

• Nikola Mirotičius nugalėtojams pataikė 5 iš 8 tritaškių ir pelnė 21 tašką

• Erico Bledsoe sąskaitoje – trigubas dublis: 26 taškai, 13 rezultatyvių perdavimų bei 12 atkovotų kamuolių

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Milvokio „Bucks“ (47-14) komanda. Tritaškiais prapliupę Mike'o Budenholzerio auklėtiniai svečiuose 141:140 (34:33, 39:29, 31:29, 22:35, 15:14) nustelbė Sakramento „Kings“ (31-30) su karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekusiu Bogdanu Bogdanovičiumi.

26
39
12
13

Daugiausiai komandoje žaidęs serbas aikštėje praleido 43 minutes, pelnė 28 taškus (5/14 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir surinko 30 naudingumo balų.

„Bucks“ gretose tarp rezultatyviausių buvęs Nikola Mirotičius per 27 minutes įmetė 21 tašką, pataikęs 5 iš 8 tritaškių. Malcolmas Brogdonas nuo savęs pridėjo 4 iš 6 tolimų metimų, o Ericas Bledsoe – 4 iš 7.

Pastarasis iš viso pelnė 26 taškus, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 12 kamuolių. „Bucks“ ekipa iš tolimosios distancijos realizavo 17 iš 45 metimų (38 proc.).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje iniciatyva priklausė Willie Cauley-Steinui, kai šis likus žaisti 28,7 sekundės pataikė dvitaškį ir šeimininkai pirmavo 126:124. Visgi kitoje atakoje „Kings“ praleido Bledsoe du taškus, po minutės pertraukėlės De'Aaronas Foxas prarado kamuolį ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jį Bledsoe ir Mirotičius pradėjo taikliais tolimais šūviais bei „Bucks“ atitrūko 132:126, bet savąją komandą puolė gelbėti Bogdanovičius. Puolėjas pelnė septynis taškus ir likus žaisti 11,8 sekundės šeimininkai atsilikinėjo minimaliai 135:137.

Taiklūs Brogdono baudų metimai padvigubino „Bucks“ persvarą iki 141:137, o „Kings“ savo atsakymui teturėjo 3,7 sekundės. Bogdanovičius dar spėjo įskraidinti tritaškį (140:141), laikrodžiui sustojus ties 0,4 sekundės, bet daugiau Sakramento ekipai nieko nuveikti nebepavyko.

Gimimo vieta: Belgradas, Serbija

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Kings“ neteko antrojo 2018 metų NBA naujokų biržos šaukimo Marvino Bagley, kuris įsirėžė į varžovo užtvarą ir patyrė kelio traumą. 19-metis sunkiai pakilo nuo parketo ir aikštę paliko tik padėdamas komandos draugų.

„Kings“: Buddy Hieldas 32 (10/29 metimai), Bogdanas Bogdanovičius 28 (10/22 metimai, 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Harry Gilesas 18, De'Aaronas foxas 17 (9 rez. perd., 6 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 15 (14 atk. kam.), Willie Cauley-Steinas 10 (9 atk. kam.).

„Bucks“: Ericas Bledsoe 26 (11/20 metimai, 13 rez. perd., 12 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 25 (4/6 trit.), Khrisas Middletonas (8/20 metimai, 7 rez. perd., 6 atk. kam.) ir Nikola Mirotičius (8 atk. kam., 5/8 trit.) – po 21, Giannis Antetokounmpo 17 (7 atk. kam.).