• Po trijų mėnesių pertraukos grįžęs Aleksejus Švedas pelnė 23 taškus ir surinko 29 naudingumo balus

• Milano ekipa ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 14:1

• Mindaugas Kuzminskas prie pergalės pridėjo 9 taškus, 7 iš jų – per lemiamą ketvirtį

• Nugalėtojus į pergalę vedė 25 naudingumo balus surinkęs Kalebas Tarczewski

Po trijų mėnesių ant parketo grįžęs Aleksejus Švedas iš karto perėmė Maskvos srities „Chimki“ (9-15) lyderio rolę, tačiau jo pastangų nepakako.

15
25
6
2

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 88:90 (25:20, 29:26, 19:20, 15:25) nusileido lietuviškajam Milano „AX Armani Exchange“ (13-11) klubui.

Švedas per 33 minutes pelnė 23 taškus (4/5 dvitaškių, 3/11 tritaškių, 6/9 baudos), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, 5 kartus suklydo, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Thomaso vedami šeimininkai sugebėjo atsitiesti po šalto dušo ketvirtojo kėlinio pradžioje. Amerikietis surinko 4 taškus paeiliui, o Švedas smeigė tritaškį ir likus 2 minutėms, „Chimki“ rezultatą išlygino – 83:83.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Kalebas Tarczewski lengvu metimu persvėrė rezultatą, tačiau jau kitoje atakoje Charlesas Jenkinsas smeigė tritaškį ir sugrąžino pranašumą Kurtinaičio kariaunai – 87:85.

Iki susitikimo pabaigos likus 43 sekundėms, niekieno neprižiūrimas Vladimiras Micovas pataikė iš toli, situaciją gelbėti bandęs Švedas atliko nesėkmingą reidą krepšio link ir Italijos ekipa išsaugojo trapų pranašumą, o „Chimki“ buvo tyčia prasižengta, o baudas realizavęs Mike‘as Jamesas dar labiau padidino turėtą persvarą (90:87).

Paskutinė šeimininkų ataka vyko gan chaotiškai, kuri baigėsi pražanga prieš Švedą. Rusas pataikė pirmąją baudą, o antrąją prametė tyčia, tačiau „Chimki“ kamuolio puolime neatkovojo ir patyrė nesėkmę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Tarczewski, kuris pelnė 15 taškų (7/8 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą bei surinko 25 naudingumo balius.

Daugiausia pelno: Jordan Mickey

Tuo metu Kuzminskas prie pergalės pridėjo 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių), 5 atkovotus kamuolius, 2 klaidas ir 9 naudingumo balus. Puolėjas 7 taškus surinko per lemiamą ketvirtį.

Didžiąją rungtynių dalį rungtynių kontrolę savo rankose turėję šeimininkai po trečiojo ketvirčio pirmavo 73:65, tačiau ją kaip mat prarado vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui.

Nemanja Nedovičius surinko 5 taškus iš eilės, Jamesas Nunnally pataikė dvitaškį, Mindaugas Kuzminskas smeigė tritaškį bei dvitaškį, o „AX Armani“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 14:1 ir išsiveržė į priekį 79:74.

Malcolmas Thomas sugebėjo atsakyti taikliu metimu, tačiau iš karto po to Curtis Jerrellsas ir Kuzminskas pataikė dar po vieną dvitaškį ir Italijos ekipa, likus 4 minutėms iki mačo pabaigos, pirmavo 7 taškais (83:76).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 23 (3/11 trit., 11 rez. perd.), Malcolmas Thomas 17 (7/9 dvit.), Tony Crockeris (4/6 dvit.) ir Charlesas Jenkinsas po 15.

„AX Armani Exchange“: Mike‘as Jamesas 16, Vladimiras Micovas ir Kalebas Tarczewski po 15, Jamesas Nunnally 13, Curtis Jerrelsas 11.

Sarunas
Svedo klaido, kad paleido Micova, imete tritaski. Tada nesamone puolime jo. Ir pergales nebera.