Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta

Neilgai žaidęs, tačiau savo laiką produktyviai išnaudojęs Lukas Lekavičius pagaliau galėjo pasveikinti save ir komandos draugus – lietuvio atstovaujama „Panathinaikos“ (11-13) po 9 nesėkmių pagaliau pajuto pergalės skonį išvykoje.

16
20
2
2

Atėnų klubas ketvirtadienio vakarą Eurolygos susitikime svečiuose 99:80 (28:26, 22:19, 23:21, 26:14) nugalėjo Las Palmo „Gran Canaria“ (6-18) ekipą.

Lekavičius per 12 minučių pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 2/2 baud. met.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, perėmė vieną kamuolį, sykį prasižengė ir taip surinko 9 naudingumo balus.

„Panathinaikos“ susitikimo pradžioje bandė bėgti, tačiau, nors ir laimėjo pirmąjį (28:26) bei antrąjį (22:19) kėlinius, toli nuo varžovų nepaspruko – į ilgąją pertrauką ekipos patraukė Atėnui klubui pirmaujant 5 taškais (50:45).

Trečiajame ketvirtyje Atėnų klubas ir vėl pažabojo spardytis bandžiusią Las Palmo komandą bei kėlinio pabaigoje triumfavo (23:21).

Lemiamas ketvirtis svečiams buvo dar lengvesnis, mat pavyko jį laimėti beveik dvigubu pranašumu (26:14, o tai deklaravo vienuoliktąją „Panathinaikos“ pergalę 19 taškų pranašumu – 99:80.

Naudingiausiai „Panathinaikos“ gretose žaidė ir į pergalę ekipą vedė Thanasis Antetokounmpo. Krepšininkas prametė vos vieną metimą iš žaidimo – per 20 minučių pelnė 16 taškų (8/9 dvit.), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus ir taip surinko 20 naudingumo balų.

„Gran Canaria“: Xavieras Rabaseda 21 (5/8 trit.), Jacobas Wiley 16, Marcusas Erikssonas 11.

„Panathinaikos“: Keithas Langfordas 18, Nickas Calathesas 17 (9 rez. perd.), Thanasis Antetokounmpo 16 (8/9 dvit., 20 naud. bal.), Georgios Papagiannis 14 (7/8 dvit.), Ioannis Papapetrou 10 (5 atk. kam.).