Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Nors Maskvos srities „Chimki“ klubas traumą besigydžiusio Aleksejaus Švedo laukė kaip išgelbėtojo, jo sugrįžimo rungtynės buvo pažymėtos pralaimėjimu.

15
25
6
2

Rimo Kurtinaičio treniruojamas rusų klubas Eurolygoje namuose 88:90 nusileido Milano „AX Armani Exchange“ komandai.

„Sveikinimai Milano klubui su pergale. Mums paskutinėmis mačo minutėmis nesisekė, mūsų sprendimai gynyboje kėlė klausimų“, – po mačo pralaimėjimo priežastis vardijo Kurtinaitis.

Tris mėnesius nežaidęs Švedas rungtynėse pelnė 23 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

„Švedas žaidė gerai, kaip mes ir tikėjomės. Tiesą sakant, gal net geriau, nei aš pats tikėjausi – juk jis turėjo tokią ilgą pertrauką. Jis yra aiškus mūsų lyderis, visa komanda su juo žaidžia kitaip.

Žinoma, Švedas rungtynių pabaigoje pavargo, nes iš viso sužaidė 33 minutes“, – apie auklėtinį kalbėjo Kurtinaitis.

Treneris savo komandoje jau atliko pirmąsias korekcijas ir Dee Bostą pakeitė kitu gynėju Andrew Harrisonu.

Tiesa, pasak trenerio, naujoko atvykimo dar gali tekti palaukti.

„Laukiame jo, jis turi gauti Rusijos vizą. Dabar jis yra pasisamdęs trenerius ir dirba individualiai. Harrisonas yra geras žaidėjas, žiūrėsime, kaip jis prisitaikys prie Europos krepšinio. Manau, jis tam yra pasiruošęs“, – sakė Kurtinaitis.

Harrisonas 2015-ųjų NBA naujokų biržoje buvo pakviestas 44-uoju numeriu, tada atstovavo Memfio „Grizzlies“ bei Klivlando „Cavaliers“, o šiame sezone rungtyniavo Naujojo Orleano „Pelicans“ gretose.

2019-03-01 15:36
pezalai
eikit pezalai jus. be jo komanda puolime yra primityvi ir mirusi, po pertraukos grizo ramiu veidu 29 efo, sako komanda tempe i dugna