Nuotr. BNS
  • „Rytas“ išvykoje 99:83 nugalėjo „Pieno žvaigždes“

• Gediminas Petrauskas iš arenos po dviejų techninių pražangų buvo išprašytas jau antrajame kėlinyje

• Martynas Echodas, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių, vedė vilniečių ekipą į pergalę

Rezultatyviai žaidęs Vilniaus „Rytas“ (17-5) iškovojo Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo septynioliktąją pergalę ir pagal šį rodiklį pasivijo turnyrinėje lentelėje laipteliu aukščiau esantį Klaipėdos „Neptūną“.

19
32
10
100%
7/7

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai šeštadienio vakarą išvykoje 99:83 (29:26, 26:20, 24:14, 20:23) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (13-10) krepšininkus.

Pirmasis kėlinys pasižymėjo retu rezultatyvumu, mat komandos kartu sumetė 55 taškus – „Rytas“ po dešimties žaidimo minučių pirmavo rezultatu 29:26.

Antrasis kėlinys pasižymėjo itin greitu Gedimino Petrausko pašalinimu iš arenos. Po Žygimantui Skučui skirtos pražangos Petrauskas pasikarščiavo, susiginčijo su teisėjais ir buvo apdovanotas antrąja technine pražanga. Palikdamas aikštę, treneris iš savo vietų kėlė Pasvalyje susirinkusius aistruolius.

Be vyriausiojo trenerio likusi pasvaliečių komanda įkrito į duobę ir antrąją pusę užbaigė šiek tiek mažesnėmis apsukomis – į ilgąją pertrauką „Rytas“ patraukė pirmaudamas 9 taškais (55:49).

Po ilgosios pertraukos „Rytas“ sugrįžo su visai kitokia energija ir smogė „Pieno žvaigždėms“. Po trijų kėlinių sostinės klubas pirmavo jau 19 taškų (79:60).

Lemiamas ketvirtis buvo vienintelis, kuriame „Pieno žvaigždės“ buvo rezultatyvesnės nei svečiai. Vis dėlto, sutvarkęs formalumus „Rytas“ šventė pergalę 16 taškų pranašumu – 99:83.

„Pieno žvaigždės“ pataikė 60 procentų baudų metimų (23/38 baud. met.), kai „Rytas“ realizavo 18 iš 22 baudų ir taip atakavo 81 procento taiklumu.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Martynas Echodas, surinkęs dvigubą dublį – pelnęs 19 taškų (6/8 dvit., 7/7 baud. met.), atkovojęs 10 kamuolių ir surinkęs 32 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 19, Tomas Lekūnas 13, Karolis Petrukonis (9 atk. kam.) ir Jay Threattas po 11, ..., Vytautas Šulskis 6 (6 rez. perd., 5 atk. kam.).

„Rytas“: Martynas Echodas 19 (10 atk. kam., 32 naud. bal.), Eimantas Bendžius (5 atk. kam.) ir Chrisas Krameris po 14, Arciomas Parachouskis 10.

Atrinkti (0) Visi (49)
zaliakurvanews.lt
ZALIA KURVA ZALIA KURVA HEY HEY
2019-03-03
-3
Disnai
ziuriu prilinde zalkurviu pilna ir tik komentuoja RYTA.savu ziurekit pisa si sezona zalia padla kas netingi ir tai dar negalas.rytoj pakomentuosiu kai zais su neptunu.
2019-03-02
-3
Trakai
Tavo raudona k..wa jau devyni sezonai Zalgiris zagina per visus galus. Po triju metu pertraukos isstenejote per fuksa viena titula tai dabar vel trejus metus lauksite?
2019-03-02
+3
Disnai
RYTAS BUVO IR YRA RYTAS LAIMI VISADA!!! KITI VISI KLAUNAI KAS VARO ANT RYTO NEPAVIDEKIT.GERIAU PABENDRAUKIT SU CEZARIU AR KOKIU NAPALEONU.
2019-03-02
-3
Aisku kad bus rytas visada. Rytas juk yra etatine Zalgirio prievartaujama kekse. Neveltui jau tiek metu jus esate Zalgirio pasityciojimo objektas. Butu liudna jei nebutu ko dauzyti, o dabar Zalgiris nuo 2010metu tavo ryta dauzo be pasigailejimo.
2019-03-02
+1
Bet jūs klounas kūrė rasok šansų nulis su tokia giniga jau prieš Alba raset busit sutriuškinti paniekinti ir neko tokio nebuvo jus žiūrėkit savo tvarto Žalgirio ir ten komentokit
1944
Raudona kekse tik su tokiom komandom ir gali zaisti. Neveltui jau si sezona buvo isniekinta siemenso tvarte visu triju Lietuvos top komandu.
2019-03-02
+6
Noname
zalgiris irgi ten pat isniekintas ne per seniausiai buvo :))
2019-03-03
Lietuvis
Zvengiu is raudonos kurwos:D Ruosiasi Valenciai o draskosi su Pasvalio kaimu. Neveltui bijo uzimti trecia vieta nes zino kad gaus nuo Neptuno. Gandonai sedi trecioje vietoje lkle ir apsimyze bijo kad vel i bronzini gaydina paklius:DDDDD
2019-03-02
+5
Dilmah
Rytas šiuo metu kosmosas Lietuvoj! Konkurentų neturi. Kaip sakoma kitas lygis! Kiti tik su pavydu gali žiūrėt į Lietuvos vienintelio grando žaidimą!
2019-03-02
-6
kowno eilini karta irode kad yra meslo kruva
2019-03-02
-11
Xuinia ta valensija,jie tik tritaskius moka mesti,uzdengsi metikus ir ryto pergalė bus,beto pas ryta ,beveik visi gali is toki imesti
2019-03-02
to anonimas
O raudona meslo kruva be tritaskiu dar kazka moka? Valencia tavo ziniai zaidzia kaip komanda ir tritaskiais pas juos buna minimaliai. Toliau kelias dienas pagyvenkit svajonese kai Valencia tokius sudus kaip jus visa sezona spardo i vienus vartus. Per visa si sezona Valencia iskovojo keturioka pergaliu, patyre vos 2 pralaimejus, o pas save namie laimi vidutiniskai 16tasku persvara.