• Prienų „Skycop“ namuose per pratęsimą 83:82 palaužė Alytaus „Dzūkiją“

• Antrajame ketvirtyje prieniškiai atsiliko 22:39

• Paskutinę pratęsimo minutę Dominykas Domarkas pataikė vieną baudą, Arnas Labuckas – abi, o tai ir nulėmė galutinį mačo rezultatą

• Labuckas  „Skycop“ gretose taip pat buvo rezultatyviausias bei pelnė 19 taškų

Prienų „Skycop“ (8-15) po daugiau nei mėnesio pertraukos ir keturių pralaimėjimų iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo ilgai lauktą pergalę.

19
22
57%
4/7
11

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose po atkaklios kovos per pratęsimą 83:82 (18:15, 11:24, 27:14, 20:23, 7:6) palaužė Alytaus „Dzūkijos“ (7-15) krepšininkus.

Ketvirtajam kėliniui artėjant į pabaigą, Martynas Gecevičius ir Vytenis Lipkevičius pataikė baudų metimus, Žygimantas Janavičius pridėjo dvitaškį, o po jo taškų 38-ąją minutę šeimininkai išsiveržė į priekį 75:71.

Kiek daugiau nei minutę nė vieno iš komandų nesugebėjo pelnyti taškų, o tuomet prabilo Mindaugas Sušinskas. Iš pradžių jis smeigė tritaškį, paskui perėmė kamuolį iš Gecevičiaus bei užbaigė ataką greitajame puolime, taip atstatydamas pusiausvyrai „Dzūkijai“ – 76:75.

Virginijus Šeškus paprašė minutės pertraukėlės, po kurios Lipkevičius pataikė tik vieną baudos metimą bei rezultatą išlygino, alytiškiams palikdamas 21 sekundę. Šeimininkai dar turėjo leistinų pražangų rezervą, kurį protingai išnaudoję neleido varžovams suregzti rišlios atakos, o Sušinsko metimas tikslo nepasiekė bei mačas persikėlė į pratęsimą.

Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei rezultatas vis dar buvo lygus, tačiau tuomet Domarkas realizavo vieną baudos metimą ir išvedė „Dzūkiją“ į priekį – 82:81. Kitoje aikštelės pusėje prie baudų metimų linijos stojo ir Arnas Labuckas, kurio ranka nedrebėjo ir dar kartą persvėrė rezultatą „Skycop“ naudai – 83:82.

Kitoje atakoje tolimo metimo nepataikė Sušinskas, o Labuckas atkovojo kamuolį gynyboje bei leido ištiksėti kone visam 24 sekundžių laikmačiui. Mažai laiko beturėję svečiai neišsigelbėjo – desperatiškas Danisevičiaus tritaškis buvo blokuotas ir pergale džiaugėsi prieniškai.

Daugiausia pataiko: Martynas Gecevičius

Antrojo ketvirčio pabaigoje „Dzūkija“ po taiklaus Keremo Kanterio metimo pirmavo 39:22, tačiau prieniškiai dar iki ilgosios pertraukos sumažino deficitą iki dešimties taškų, o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Skycop“ jau buvo priekyje 56:53.

„Skycop“: Arnas Labuckas 19 (4/7 trit.), Martynas Gecevičius 17 (3/9 trit.), Žygimantas Janavičius 11 (4/7 dvit.).

„Dzūkija“: Keremas Kanteris 17 (7/10 dvit.), Elijah Brownas 14 (4/9 trit.), Dominykas Domarkas 13, Paulius Petrilevičius 12, Paulius Danisevičius 11, Mindaugas Sušinskas 10 (2/7 trit.).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (5)
Sirgalius
is tikruju varganai ,nieko gero
2019-03-03
tiesa
Nematau dėl ko turėtų džiūgauti V.Šeškus , tik po pratęsimo 1 taškeliu laimėti prieš tokią formą demonstruojančią komandą , kurios žvaigždės nesugeba pelnyti nei taško .