„Indiana Fever“ ekipa patyrė ketvirtą nesėkmę moterų Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (WNBA). Šeštadienį Jurgitos Štreimikytės ekipa svečiuose po dviejų pratęsimų 78:88 (31:30, 33:34, 9:9, 5:15) turėjo pripažinti „Washington Mystics“ krepšininkių pranašumą.

Antrojo pratęsimo pradžioje „Mystics" pataikė du tritaškius iš eilės, laimėjo atkarpą 8:0 ir atitrūko 81:73. Į nokdauną pasiųstos „Fever" krepšininkės nebeatsitiesė.

J.Štreimikytė-Virbickienė per 7 minutes taškų nepelnė. Ji tik du sykius prasižengė ir kartą suklydo.

Indianos komandai 20 taškų pelnė 15 kamuolių atkovojo ir 6 rezultatyvius perdavimus atliko Tamika Catchings. Nugalėtojoms 21 tašką surinko Temeka Johnson (6 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai).

„Fever“ išlieka antroje Rytų konferencijos pozicijoje. Indianos komanda po 11 rungtynių turi septynias pergales.

Kur kas geriau rungtynės klostėsi „Connecticut Sun" klubui. Jis namie 73:63 (32:27. 41:36) palaužė „Detroit Shock“ krepšininkes.

Nugalėtojoms 7 taškus (1/2 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/4 baudų) pelnė Katie Douglas. „Lietuvos telekomo" legionierė dar atkovojo 4 kamuolius.

Kita Vilniaus klubo žaidėja Jennifer Derevjanik per 8 minutes taškų nepelnė, bet atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Sun" išlieka Rytų konferencijos viršūnėje. Konektikuto komanda turi 7 pergales po 8 susitikimų.

2005-06-19 13:45