Nuotr. FIBA.com
  • Saragosos „Tecnyconta“ namuose per pratęsimą 102:93 nugalėjo Tenerifės „Iberostar“

• Paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę Renaldas Seibutis galėjo išplėšti pergalę, bet pataikė vieną baudos metimą iš dviejų

• Iš viso lietuvis pelnė 16 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus

Dramatišką pergalę Ispanijos čempionate pasiekė Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos „Tecnyconta“, kuri namuose per pratęsimą 102:93 (20:18, 22:24, 20:27, 25:18, 15:6) palaužė Tenerifės „Iberostar“.

Daugiausia pataiko: Javier Beiran

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 5 sekundėms, Davinas White‘as pataikė tolimą metimą ir rezultatą persvėrė svečių naudai – 87:86.

Vis tik prieš pat pasibaigiant pagrindiniam laikui, Seibutis išprovokavo varžovo pražangą. Kaip bebūtų, gynėjas pataikė tik vieną baudos metimą ir rezultatą tik išlygino. Lietuvis dar spėjo išmesti dvitaškį, tačiau ir jis tikslo nepasiekė.

Seibučio ir jo komandos draugų laimei, ekipa kur kas solidžiau atrodė pratęsimo metu. Pirmuosius pratęsimo taškus pelnė svečiai, tačiau tuomet „Tecnyconta“ smeigė du tritaškius paeiliui ir atitrūko 93:89.

Pratęsimui artėjant į pabaigą, šeimininkai dar kartą laimėjo atkarpą 6:0 ir galutinai nulėmė rungtynių baigtį – 101:93.

Vis tik Seibutis į pergalę įnešė didelį indėlį. Jis pelnė 16 taškų (4/10 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 5/7 baudos), atliko 5 rezultatyvius pardavimus, atkovojo kamuolį, kartą suklydo bei surinko 13 naudingumo balų.

„Tecnyconta“: Carlosas Alocenas 18 (6/8 dvit.), Renaldas Seibutis 16 (4/10 dvit.), Franas Vazquezas ir Bo McCalebbas po 14, Johnny Berhanemeskelis 10.

„Iberostar“: Coltonas Iversonas 18, Pierre‘as Gillet 14, Ferranas Bassas 13, Timas Abromaitis 12.