Nuotr. BNS
  • „Juventus“ išvykoje 89:74 įveikė „Lietkabelio“ krepšininkus

• Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Gainesas pelnė 19 taškų

• Šeimininkų gretose su 20 pelnytų taškų išsiskyrė Iroegbu

Utenos „Juventus“ (8-14) ekipa Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Panevėžyje 89:74 (18:20, 30:16, 26:22, 15:16) įveikė vietos „Lietkabelio“ (14-8) krepšininkus.

19
21
50%
2/4
100%
3/3

Mačo lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kurį svečiai laimėjo 30:16 ir įgijo dviženklę persvarą – 48:36.

Trečiojo kėlinio viduryje „Lietkabeliui“ pavyko sumažinti atsilikimą iki šešių taškų (50:56), tačiau Žydrūno Urbono auklėtiniai kėlinį užbaigė atkarpa 16:8 (74:58), o lemiamame ketvirtyje išsaugojo solidų pranašumą – 89:74.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Kennethas Gainesas. Gynėjas per 19 minučių pelnė 19 taškų (5/7 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Šeimininkams 20 taškų (6/11 dvit., 2/3 trit., 2/3 baud.) pelnė Ikenna Iroegbu. Gynėjas atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

„Lietkabelio“ gretose nežaidė Simas Jasaitis, Marko Čakarevičius ir Karolis Giedraitis.

„Lietkabelis“: Ikenna Iroegbu 20, Jamaras Wilsonas 14, Paulius Valinskas (7 rez. perd., 23 naud. bal.) ir Stefanas Sinovecas po 12, Donatas Tarolis 10.

„Juventus“: Kennethas Gainesas 19 (7 rez. perd.), Gytis Radzevičius 14, Aleksandras Zacharovas 11, Dovis Bičkauskis 10 (7 rez. perd.).