• „Grizzlies“ išvykoje 99:95 nusileido „Thunder“

• Jonas Valančiūnas per 32 minutes pelnė 16 taškų ir atkovojo 13 kamuolių

• Oklahomos ekipa per lemiamas septynias minutes panaikino 13 taškų deficitą

• Šio spurto organizatoriumi tapo Russellas Westbrookas, 12 iš 22 savo taškų surinkęs būtent per ketvirtąjį kėlinį

Jonas Valančiūnas antrosiose rungtynėse iš eilės surinko dvigubą dublį, tačiau „Grizzlies“ (25-40) neatsilaikė prieš lemiamą priešininkų spurtą, kurio iniciatoriumi tapo varžovų lyderis Russellas Westbrookas.

13
24
22
2

Memfio klubas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime išvykoje 95:99 (28:25, 24:21, 23:21, 20:32) nusileido Oklahomos „Thunder“ (39-24), kuri per septynias lemiamo ketvirčio minutes panaikino 13 taškų deficitą.

Valančiūnas aikštėje praleido 32 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (6/12 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 3 metimus, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir taip surinko 21 naudingumo balą.

Startiniame penkete vietą atradęs lietuvis dvigubą dublį renka jau penktosiose rungtynėse per pastaruosius septynis susitikimus.

Tuo metu „Thunder“ išgelbėjęs Westbrookas per 35 minutes įmetė 22 taškus (3/7 dvit., 4/13 trit., 4/6 baud. met.), sugriebė 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei blokavo vieną varžovų metimą.

15 naudingumo balų susitikimo metu surinkęs gynėjas net 12 iš 22 savo taškų pelnė lemiamo ketvirčio metu ir svariai prisidėjo prie vienintelio pergalingo kėlinio (32:20).

Beje, Westbrookas pirmojo kėlinio metu gavo techninę pražangą. Tai jau 14-oji tokia nuobauda krepšininkui šį sezoną. Nuo suspendavimo jį skiria tik dvi techninės nuobaudos.

Westbrookui puikiai talkino įspūdingą dvigubą dublį užfiksavęs Stevenas Adamsas, sumetęs 13 taškų (6/10 dvit., 1/6 baud. met.), atkovojęs 22 ir perėmęs 2 kamuolius bei surinkęs 24 naudingumo balus.

„Grizzlies“ neišgelbėjo net įspūdingas Avery Bradley žaidimas. Gynėjas pelnė 27 taškus (9/13 dvit., 2/6 trit., 3/3 baud. met.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius bei užfiksavo 27 balus siekiantį efektyvumo rodiklį.

Gimimo vieta: Utena, Lietuva

Likus žaisti minutei ir 4 sekundėms Westbrookas tritaškiu išlygino rezultatą (93:93), o po dar pusės minutės rezultatą persvėrė taikliu dvitaškiu – 95:93. Delonas Wrigthas dar atseikėjo metimą iš po krepšio, o Dennisas Schroderis ir Terrance‘as Fergusonas realizavo po dvi baudas, taip įtvirtindami „Thunder“ pergalę.

Abi komandos pirmadienio nakties rungtynėse vertėsi be savų lyderių – „Thunder“ gretose nerungtyniavo jau trečiąjį susitikimą iš eilės dėl dešiniojo peties skausmų praleidęs Paulas George‘as, o „Grizzlies“ nepadėjo nuovargį jaučiantis Mike‘as Conley.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 22 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Dennisas Schroderis 17 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Abdelas Morrisas  15, Jerami Grantas (7 atk. kam.) ir Stevenas Adamsas (22 atk. kam.) po 13.

„Grizzlies“: Avery Bradley 27 (7 rez. perd., 5 atk. kam., 27 naud. bal.), Delonas Wrightas 17 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 22 naud. bal.), Jonas Valančiūnas 16 (13 atk. kam., 21 naud. bal.), Bruno Cabocio 11.

Avery Bradley perdavimas pro varžovo kojas Valančiūnui:

Atrinkti (0) Visi (18)
Isties gaila
ziurejau maca thunder istrauke pralaimeta maca. JV zaide solidziai bet jam mazai pasuodavo po prasiverzimu juodukai, matesi jiem pirmoj vietoj susirinkt savo taskus, metimai per rankas o paskutines dvi minutes isvis tragedija nebuvo memfio nei gynybos nei komandinio puolimo