Nuotr. AFP – Scanpix
  • „Hawks“ išvykoje 123:118 nugalėjo „Bulls“

• Ukrainietis Alexas Lenas pelnė 28 taškus ir atkovojo 9 kamuolius

• Jam puikiai talkino Trae Youngas, tačiau trečiajame kėlinyje pirmametis buvo išvarytas iš aikštės

Alexas Lenas buvo netoli savo asmeninio karjeros rezultatyvumo rekordo, o jo vedama „Hawks“ (22-42) šventė pergalę išvykoje.

28
24
63%
5/8
2

Atlantos klubas pirmadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato rungtynėse 123:118 (35:32, 32:28, 29:31, 27:27) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (18-46) krepšininkus.

Ukrainietis per 26 minutes pelnė 28 taškus (4/10 dvit., 5/8 trit., 5/8 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Maža to, rezultatyviausiu ir naudingiausiu susitikimo žaidėju buvęs Lenas pagerino savo karjeros rekordą, pataikydamas 5 tolimus metimus.

216 centimetrų ūgio aukštaūgiui iki trečiojo kėlinio pradžios talkino Trae Youngas. Vos prasidėjus antrajai susitikimo daliai, Youngas sviedė tritaškį bei kamuoliui skrodus erzinančiai žiūrėjo į prieš jį besigynusį Krisą Dunną. Už tai gynėjas buvo nubausta antrąja technine pražanga, kuri automatiškai tapo diskvalifikacine.

Per 18 žaidimo minučių Youngas spėjo pelnyti 18 taškų (3/5 dvit., 3/4 trit., 3/3 baud. met.), atlikti 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovoti 2 kamuolius, taip surinkdamas 20 naudingumo balų.

„Didžiuojuosi savo komandos draugais, nes jie šiandien žaidė tiesiog fantastiškai. Tai neįtikėtina, laimėti tokias rungtynes išvykoje yra labai sunku“, – po susitikimo kalbėjo Youngas.

„Bulls“: Lauri Markkanenas 19 (9 atk. kam.), Antonio Blakeney 17, Robinas Lopezas 16 (6 atk. kam.), Krisas Dunnas 14 (6 rez. perd.), Ryanas Arcidiacono 13, Zachas LaVine’as 12, Cristiano Felicio 10.

„Hawks“: Alexas Lenas 28 (9 atk. kam., 5/8 trit., 24 naud. bal.), Trae Youngas 18 (5 rez. perd.), Jaylenas Adamsas 14, Dewayne‘as Dedmonas 13 (12 atk. kam.), Kevinas Huerteris 12, B.J. Johnsonas 11, Kentas Bazemore‘as 10 (7 atk. kam.), Alexas Poythressas 9 (5 atk. kam.).