• „Mavericks“ išvykoje 88:127 neprilygo „Nets“

• Dončičius pasižymėjo metimu iš aikštės vidurio ir surinko 16 taškų

• „Nets“ komandai pergalė 39 taškais yra didžiausia nuo persikėlimo į Brukliną

• Nugalėtojams latvis Rodions Kurucs pataikė 5 tritaškius iš 7

Luka Dončičiui metimas iš aikštės vidurio daug paguodos nesuteikė, kadangi Dalaso „Mavericks“ (27-36) komandai vakaras Brukline buvo slogus – ji neturėjo šansų ir prieš „Nets“ (33-33) suklupo 88:127 (21:31, 26:34, 26:34, 15:28).

22
24
75%
3/4
5

Slovėnas per 29 minutes įmetė 16 taškų (3/9 dvit., 3/7 trit., 1/4 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo du metimus.

Baigiantis antrojo kėlinio laikui krepšininkas pasižymėjo tritaškiu iš aikštės vidurio, tačiau po jo „Nets“ pranašumas vis tiek nekėlė abejonių (65:47).

Po ilgosios pertraukos Bruklino krepšininkai, pataikę 17 tritaškių iš 41, dar labiau šovė į priekį ir pasiekė triuškinantį laimėjimą 39 taškų persvara. Toks pranašumas žaidžiant namuose yra didžiausias „Nets“ komandos istorijoje ir geriausias apskritai nuo tada, kai ekipa 2012 metais persikėlė į Brukliną.

Taip „Nets“ nutraukė trijų pralaimėjimų seriją ir išlygino savo pergalių ir pralaimėjimų balansą (33-33). Dabar ekipa Rytų konferencijoje užima šeštąją poziciją.

„Mavericks“ pralaimėjo septintąjį kartą per aštuonerias rungtynes.

Luka Dončičiaus šūvis iš aikštės vidurio:

Su Dalaso komanda į rungtynes keliavo ir Kristaps Porzingis, kuris žino, kad šį sezoną aikštėje pasirodyti negalės. Atstovaudamas „Knicks“ ekipai jis į išvykos rungtynes neskrisdavo.

Porzingio tautietis Rodions Kurucs „Nets“ komandai per 24 minutes surinko 19 taškų (2/5 dvit., 5/7 trit.) ir buvo antras rezultatyviausias komandos krepšininkas. 21-erių 206 cm ūgio latvis taip pat sugriebė 6 kamuolius ir blokavo 1 metimą.

„Nets“: DeMarre’as Carrollas 22 (5/7 trit.), Rodions Kurucs 19 (5/7 trit., 6 atk. kam.), Caris LeVertas 18, Spenceris Dinwiddie 16, D’Angelo Russellas 13 (11 rez. perd.), Joe Harrisas 11.

„Mavericks“: Dwightas Powellas 20 (5/6 trit., 6 rez. perd.), Luka Dončičius 16 (6/16 metimai, 6 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 10 (4/4 dvit., 2/2 baudos), Maximilianas Kleberas 8 (5 atk. kam., 4 rez. perd.).