• Pau Gasolio debiutas „Bucks“ komandoje baigėsi nesėkme Fynikse 105:114

• Gasolis žaidė penkias minutes ir taškais nepasižymėjo, bet sugriebė du kamuolius

• „Suns“ lemiamu metu panaikino 10 taškų deficitą

• Antetokounmpo pralaimėjusiems pelnė 21 tašką, Oubre’as nugalėtojams – 27

Pau Gasolio debiutas NBA lyderės Milvokio „Bucks“ (48-16) komandos gretose baigėsi nesėkme – ekipa svečiuose 105:114 (31:20, 23:32, 28:24, 23:38) krito kovoje su autsaidere Fynikso „Suns“ (14-51).

27
30
13
71%
12/17

Pirmąsias rungtynes Milvokio klubo gretose žaidęs Pau Gasolis aikštėje praleido 5 minutes ir prametė abu metimus, kartą suklydo, bet atkovojo du kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Ispanas sekmadienį su San Antonijaus „Spurs“ susitarė dėl išpirkos ir nedelsiant papildė „Bucks“.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Bucks“ dar pirmavo 10 taškų persvara (93:83), bet likusią susitikimo dalį „Suns“ laimėjo 31:12 ir šventė pergalę.

„Bucks“ pirmąjį kartą šį sezoną pralaimėjo dvejas rungtynes iš eilės. Milvokio krepšininkai atakavo 36,8 proc. taiklumu.

„Suns“: Kelly Oubre’as 27 (1217 baudos, 13 atk. kam.), Devinas Bookeris 22 (7 rez. perd.), Deandre Aytonas 19 (8/13 dvit., 12 atk. kam.), Joshas Jacksonas 16, Tyleris Johnsonas 13.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 21 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 19 (7 atk. kam.), Ericas Bledsoe 15, Nikola Mirotičius 13, Ersanas Ilyasova 11 (10 atk. kam.), Tony Snellas ir Brookas Lopezas po 10.

+1
Tas kaip kekshinas ispanu gaudo medalius,bet siemet dar jie uzimti gal kada nors veliau