Nuotr.: bdata.7m.com.cn
Nuotr. bdata.7m.com.cn

Donato Motiejūno atstovaujamas Šandongo „Golden Stars“ (24-19) klubas Kinijos čempionato išvykos rungtynėse 125:129 (26:25, 35:34, 37:33, 27:37) nusileido Čingdao „Eagles“ (12-31) ekipai ir patyrė pirmąją nesėkmę po penkių pergalių iš eilės.

Lietuvis šiose rungtynėse pasižymėjo itin prastu pataikymu nuo baudų metimo linijos. Aukštaūgis metė net 22 baudas, tačiau tikslą pasiekė vos 7 metimai.

Nepaisant prasto pataikymo nuo baudų metimo linijos, Motiejūnas surinko galingą dvigubą dublį: 32 taškai (8/14 dvit., 3/5 trit., 7/22 baud.) ir 17 atkovotų kamuolių. Per aikštėje praleistas 34 minutes lietuvis dar spėjo atlikti 4 rezultatyvius perdavimus bei 5 kartus pažeisti taisykles.

Rezultatyviau už Motiejūną „Golden Stars“ ekipoje rungtyniavęs Ty Lawsonas per 37 minutes pelnė 33 taškus (10/17 dvit., 1/6 trit., 10/12 baud.). Gynėjas taip pat atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Eagles“ gretose išsiskyrė Dakari Johnsonas. Amerikietis per 39 minutes pelnė 39 taškus (15/22 dvit., 9/13 baud.), atkovojo 24 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Eagles“: Dakari Johnsonas 39 (24 atk. kam., 8 rez. perd.), Jonathanas Gibsonas 24, Zhangas Chengyu 22, Zhou Zhandongas 12.

„Golden Stars“: Ty Lawsonas 33 (13 rez. perd.), Donatas Motiejūnas 32 (7/22 baud., 17 atk. kam.), Tao Hanlinas (8 atk. kam.) ir Jia Chengas po 21, Wangas Ruhengas 10.

Atrinkti (0) Visi (11)
Kazin ar begris i savo nba. ar bent vienas skautas besidomi.
2019-03-05
+2
swiss
Tai tegu meta jis tas baudas savo atidirbtu puskabliu.
2019-03-05
-2
keista,anksciau jis baudas mete tikrai gerai.o dabar daugiau nei 70% retai kada pakyla.