Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

FIBA Čempionų lygos aštuntfinalyje – pergalingas Jono Mačiulio atstovaujamos Atėnų AEK startas.

20
27
12
2

Pirmajame kėlinyje 30 taškų varžovams atseikėjusi lietuvio ekipa Graikijos derbyje išvykoje 84:75 (30:11, 15:25, 20:10, 19:29) pranoko Salonikų PAOK ir prieš atsakomąjį susitikimą įgijo 9 taškų pranašumą.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Mačiulis per 21 minutę pasižymėjo 9 taškais (3/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė bei įsirašė 17 naudingumo balų.

Antrasis aštuntfinalio mačas kitą trečiadienį vyks Atėnuose.

PAOK: Antonis Koniaris 18, Milenko Tepičius 15, Johndre Jeffersonas 12.

AEK: Vince'as Hunteris 20 (12 atk. kam.), Dušanas Šakota 16 (5/5 metimai), Howardas Santas-Roosas 14, Malcolmas Griffinas 13.