Nuotr.: imago/PanoramiC-Scanpix
Nuotr. imago/PanoramiC-Scanpix

Mantas Kalnietis pataikė tik vieną metimą iš 10, bet jo atstovaujama Vilerbano ASVEL pergalingai pradėjo Europos taurės ketvirtfinalio etapą. Prancūzijos ekipa namie 79:75 (17:20, 17:22, 30:18, 15:15) patiesė Andoros „Morabanc“ komandą ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1-0.

21
26
67%
4/6
100%
3/3

Kalnietis per 27 su puse minutės pelnė 2 taškus (1/7 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 2 sykius prasižengė ir kartą suklydo.

ASVEL iniciatyvą perėmė trečiajame kėlinyje, kai pelnė 13 taškų be atsako ir dešimties taškų deficitą pavertė trijų taškų persvara – 47:44.

Po Miro Bilano dvitaškio 37-ąją mačo minutę šeimininkai pirmavo 77:70, tačiau tada sustojo ir „Morabanc“ pelnė 5 taškus be atsako. Po to jie turėjo dvi progas rezultatą persverti arba išlyginti, bet metimai skriejo pro šalį, o ASVEL pergalę įtvirtino Davido Lighty metimas.

ASVEL: Charlesas Kahudi 21, AJ Slaughteris 15, Davidas Lighty 13, Amine’as Noua ir Miro Bilanas po 10.

„Morabanc“: Moussa Diagne 16, Michele Vitali 12, Johnas Shurna ir Andrew Albicy po 11, Dylanas Ennisas 10.