Nuotr. Reuters – Scanpix
  • „Rockets“ išvykoje 107:95 nugalėjo „Raptors“

• Jamesas Hardenas svečiams surinko 35 taškus

• 19 iš 35 savo taškų pelnė ketvirtajame kėlinyje, kurį „Rockets“ laimėjo 38:24

Jamesas Hardenas prabudo bei demonstruoti sau būdingą žaidimą ėmė ketvirtajame kėlinyje, kuris ir lėmė „Rockets“ (39-25) pergalę.

35
19
43%
9/21
100%
8/8

Hjustono klubas trečiadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato susitikime išvykoje 107:95 (23:19, 32:18, 14:34, 38:24) palaužė vienintelės Kanados ekipos – Toronto „Raptors“ (46-19) – krepšininkus.

Hardenas per 36 minutes pelnė 35 taškus (9/21 dvit., 3/9 trit., 8/8 baud. met.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 ir atkovojo vieną kamuolį bei surinko 19 naudingumo balų.

Gynėjas 19 iš 35 savo taškų surinko būtent lemiamo ketvirčio metu, kurį „Rockets“ laimėjo 38:24. Po trijų kėlinių „Raptors“ vis dar pirmavo 71:69.

Hardenas 28 ar daugiau taškų renka jau 39 rungtynėse iš eilės. Tai antra ilgiausia tokia serija NBA istorijoje – Wiltas Chamberlainas su 71 tokiu susitikimu yra šio rekordo savininkas.

Geraldas Greenas taip pat buvo svarbus ketvirtojo kėlinio žaidėjas – per paskutines dvylika minučių pelnė 11 taškų. Iš viso Greenas susitikimo metu varžovams atseikėjo 18 taškų (1/1 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud. met.), o prie viso to dar pridėjo 3 atkovotus kamuolius ir 18 naudingumo balų.

„Rockets“ tai buvo šeštoji pergalė iš eilės. Taip komanda pakartojo ilgiausią sezono pergalių seriją.

Tuo metu „Raptors“ gretose rezultatyviausias buvo Kawhi Leonardas, surinkęs 26 taškus (9/18 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud. met.), 6 atkovotus ir vieną perimtą kamuolį, vieną rezultatyvų perdavimą bei 21 efektyvumo balą.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 26 (6 atk. kam.), Pascalis Siakamas 17 (10 atk. kam.), Danielis Greenas 14 (5 atk. kam.), Serge‘as Ibaka 10 (15 atk. kam.), Kyle‘as Lowry 8 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 35, Geraldas Greenas 18, Ericas Gordonas ir Austinas Riversas po 13, Clintas Capela 9 (15 atk. kam.), P.J. Tuckeris 8 (5 atk. kam.), Chrisas Paulas 5 (10 rez. perd., 6 atk. kam.).

2019-03-07 14:31