Pergalingai ULEB taurės turnyro varžybas baigė Ploesčio „CSU Asesoft“ krepšininkai iš Rumunijos, tačiau pergalė namie 78:68 (15:17, 30:14, 13:17, 20:20) prieš Žeronos „Akasvayu“ ekipą kelialapio į turnyro šešioliktfinalį jiems neatnešė.

Ketvirtąją pergalę C grupėje pelnę rumunai pogrupyje liko ketvirti, tačiau juos aplenkė penkios geriausias ketvirtąsias vietas užėmusios turnyro komandos.

Prieš didžiąją pertrauką į priekį šovę aikštės šeimininkai netruko įgyti solidžios 14 taškų persvaros. Ją išlaikę ir per antrąją susitikimo dalį „CSU Asesoft“ krepšininkai iškovojo ketvirtąją pergalę.

•

Starto penkete rungtynes pradėjęs Arvydas Čepulis nugalėtojams per 35 minutes pelnė 17 taškų (1/2 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, tačiau 3 sykius prasižengė. Lietuvis surinko 18 naudingumo balų.

Nuo mačo pradžios rungtyniavęs Tomas Gaidamavičius per 30 minučių surinko 14 taškų (5/8 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 1 pražangą, tačiau 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė. Lietuvio sąskaitoje – 9 naudingumo balai.

„CSU Asesoft“: Darius Hargrove 18, Arvydas Čepulis 17, Tomas Gaidamavičius 14, DeAngelo Alexanderis 11, Reggie Elliottas 10.

„Akasvayu“: Jacksonas Vromanas 25, Marcas Gasolis 12, Arrielis McDonaldas 12.