Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr.: AFP – Scanpix
  • „Lakers“ savo aikštėje 99:115 nusileido prieš „Nuggets“ ir pralaimėjo ketvirtąkart paeiliui

• LeBronas Jamesas antrajame kėlinyje pelnė du taškus su pražanga ir visų laikų rezultatyviausių žaidėjų sąraše aplenkė ketvirtoje vietoje ilgą laiką besipuikavusį Michaelą Jordaną

• Trečiajame kėlinyje „Lakers“ atsilikinėjo 23 taškais, bet ketvirtajame ketvirtyje sugebėjo priartėti per du taškus

• Bandydamas pagudrauti, Jamesas ketvirtame kėlinyje nekėlė nuo parketo jam išmestą kamuolį, bet galiausiai suklydo išlėkdamas iš už šoninės linijos

Los Andželo „Lakers“ (30-35) komandos duobė Vakaruose nepaliaujamai vis gilėja. Luke'o Waltono vadovaujamas klubas sugebėjo sugrįžti į rungtynes po turėto 23 taškų deficito, bet galiausiai Kalifornijos ekipa namuose 99:115 (25:43, 24:23, 28:19, 22:30) kapituliavo prieš Denverio „Nuggets“ (43-21).

Foto galerija

Po slogaus starto, kada per pirmąjį kėlinį „Lakers“ praleido 43 taškus ir atsilikinėjo 18 taškų, antrajame ketvirtyje visi susirinkusieji turėjo kuo pasidžiaugti. Įpusėjus kėliniui LeBronas Jamesas pelnė du taškus su pražanga ir visų laikų rezultatyviausių žaidėjų sąraše aplenkė Michaelą Jordaną.

Prieš šias rungtynes Jamesui iki tokio pasiekimo trūko 12 taškų, o pirmoje pusėje jis jų surinko 17. LeBronas dabar per karjerą iš viso yra pelnęs 32,301 tašką. Iš ketvirtos pozicijos į penktąją išstumtas Jordanas savo sąskaitoje turi 32,292 taškus.

Aplenkti Jordaną „Lakers“ superžvaigždei prireikė 117 rungtynių daugiau nei sužaidė NBA legenda.

Trečiajame ketvirtyje Paului Millsapui pataikius iš toli, „Nuggets“ dominavo „Staples Center“ arenoje pirmaudama 76:53. Visgi tada didžiąja dalimi „Lakers“ atsarginių žaidėjų dėka prieš lemiamą kėlinį Los Andželo ekipa deficitą sumažino iki 77:85.

Gerą bangą pagavę „Lakers“ krepšininkai ketvirtajame ketvirtyje laimėjo atkarpą 8:0 ir „Nuggets“ pranašumas ištirpo iki dviejų taškų (85:87).

Po svečių minutės pertraukėlės Paulas Millsapas pelnė du taškus, bet tuoj pat užsidirbo techninę pražangą. Joshas Hartas prametė baudą, Moritzas Wagneris suklydo ir šeimininkai nepasinaudojo galimybe priartėti.

Galiausiai svečiai reikalus sutvarkė surinkę 9 taškus paeiliui ir susigrąžinę įtikinamą persvarą 104:91. Tada LeBronas dar surinko keturis taškus iš eilės bei mėgino įžiebti viltį susirinkusiems – 95:106, tačiau po to „Lakers“ lyderis absurdiškai klydo.

12
33
17
3

Jam išmestą kamuolį nuo grindų nekėlęs Jamesas perėjo į varžovų aikštę, o mėgindamas jį sugriebti suklydo pažeisdamas šoninę liniją. Bartonas kitoje atakoje pelnė du taškus su Jameso pražanga, karalius paskui pažeidė kamuolio varymosi taisyklę ir buvo pasodintas ant suolo „Lakers“ atsilikinėjant 95:110.

Los Andželo komanda pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės ir aštuntąsyk per paskutiniąsias 10 rungtynių. 11-oje pozicijoje esančią „Lakers“ dabar nuo aštuntoje vietoje žengiančios Los Andželo „Clippers“ (37-29) skiria 7 laimėjimai. Tiesa, „Clippers“ yra sužaidusi vienu maču daugiau.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), JaVale'as McGee 16, Alexas Caruso 15, Moritzas Wagneris 11.

„Nuggets“: Willas Bartonas 23, Gary Harrisas ir Jamalas Murray (8 atk. kam.) – po 19, Paulas Milsapas 16 (8 atk. kam.), Nikola Jokičius 12 (17 atk. kam., 8 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (11)
jis tikrai ne G.O.A.T. jis tiesiog ožys...