• Madrido „Real“ namuose 101:86 nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“

• Sergio Llullas pelnė 17 taškų, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 26 naudingumo balus

• Anthony Randolphas pridėjo 21 tašką ir 25 naudingumo balus

• „Real“ dvitaškius metė 70 proc. tikslumu

Antroje mačo dalyje apsukas padidinęs ir Sergio Llullo bei Anthony Randolpho vedamas Madrido „Real“ (19-6) namuose 101:86 (27:25, 25:20, 25:16, 24:25) pranoko Eurolygos lyderius Stambulo „Fenerbahče“ (21-4).

21
25
67%
4/6
78%
7/9

Po šios pergalės „Karališkasis“ klubas atsirevanšavo už nesėkmę patirtą pirmojoje komandų akistatoje. Tąkart Stambule „Real“ krito 63:65.

Trečiojo kėlinio viduryje Fabienas Causeuras pataikė tritaškį, Gabrielis Deckas realizavo baudas, dvitaškį pridėjo Llullas, o „Real“ spurtavo 14:5 ir po dviejų Llullo tolimų šūvių šeimininkai įgijo 14 taškų persvarą – 70:56.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Llullas ir Anthony Randolphas atseikėjo po dar vieną dvitaškį ir 20 taškų persvarą susikrovęs „Real“ atgal šiame susitikime nebesidairė (81:61).

Būtent Llullas ir tapo naudingiausiu susitikimo krepšininku. Ispanas per 26 minutes pelnė 17 taškų (4/6 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 3/3 baudos), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 kamuolius bei surinko 26 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino 21 tašką įmetęs ir 25 naudingumo balus surinkęs Anthony Randolphas.

„Fenerbahče“ šį vakarą negelbėjo ir solidus tritaškių pataikymas. Željko Obradovičiaus auklėtiniai realizavo 10 iš 20 tolimų metimų.

Savo ruožtu „Real“ fenomenaliai metė dvitaškius. Šeimininkai iš vidutinio nuotolio atakavo 70 proc. tikslumu (30/43).

„Real“: Anthony Randolphas 21 (7/9 dvit.), Sergio Llullas 17 (11 rez. perd.), Jaycee Carrollas 12 (2/4 trit.), Walteris Tavaresas 11.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 15 (5/7 dvit.), Marko Guduričius ir Janas Vesely (5/8 dvit.) po 12, Nicolo Melli ir Bobby Dixonas po 11.