Mindaugas Kuzminskas efektyviai išnaudojo jam suteiktą laiką, tačiau lietuvio indėlio nepakako.

19
23
1
4

Puolėjo atstovaujamas Milano „AX Armani Exchange“ (13-12) svečiuose 95:101 (24:27, 19:24, 23:25, 29:25) nusileido Maskvos CSKA (20-5) klubui.

Kuzminskas per 10 minučių pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/4 baudos), atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei surinko 8 naudingumo balus.

CSKA lemiamą smūgį sudavė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Cory Higginsas, Othello Hunteris ir Kyle‘as Hinesas pataikė po dvitaškį ir ketvirtąjį kėlinį spurtu 10:1 pradėjęs Rusijos klubas atsiplėšė 19 taškų persvara – 86:67.

Tiesa, svečiai dar bandė atgaivinti intrigą. Jefas Brooksas pataikė dvitaškį, metimą iš po krepšio pridėjo Kalebas Tarczewski, o Nemanja Nedovičius smeigė du tritaškius iš eilės ir likus mažiau nei 3 minutėms, Italijos ekipa atsiliko 87:94.

Vis tik šaltakraujiškai susitikimą užbaigusi CSKA arčiau priartėti nebeleido ir pergalės nepaleido.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Hunteris įmetė 19 taškų (9/12 dvitaškių, 1/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius pardavimus, blokavo metimą, triskart suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

CSKA: Othello Hunteris 19 (9/12 dvit.), Cory Higginsas 18 (4/8 dvit.), Willas Clyburnas 16 (8/9 baudos), Nando De Colo 14.

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas (6/8 dvit.) ir Nemanja Nedovičius (4/6 trit.) po 16, Jeffas Brooksas 14 (5/5 dvit.), Mike‘as Jamesas (2/6 trit.) ir Jamesas Nunnally (4/5 dvit.) po 13.