• Stambulo „Anadolu Efes“ namuose 92:70 sutriuškino „Barceloną“

• Shane'as Larkinas pelnė 37 taškus ir surinko 43 naudingumo balus

• Vasilije Micičius prie pergalės pridėjo 14 taškų

• Kevinas Pangosas surinko 7 taškus

Shane‘as Larkinas surengė fenomenalų pasirodymą, o jo vedamas Stambulo „Anadolu Efes“ (16-9) namuose 92:70 (24:12, 18:19, 22:22, 28:17) nepaliko vilčių „Barcelonai“ (15-10).

37
43
75%
6/8
86%
6/7

Larkinas pelnė 37 taškus (6/7 dvitaškių, 6/8 tritaškių, 7/7 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, blokavo metimą, triskart suklydo ir surinko 43 naudingumo balus.

Iki absoliučiai geriausio sezono pasirodymo įžaidėjui pritrūko 1 naudingumo balų. 44 naudingumo balus šiemet surinko Tel Avivo „Maccabi“ puolėjas Johnny O‘Bryantas.

Didžiąją rungtynių dalį iniciatyvą kontroliavęs Stambulo klubas mačą perlaužė trečiajame kėlinyje. Larkinas pelnė taškus su pražanga, Adrienas Moermanas pataikė dvitaškį ir tritaškį bei 13:3 spurtavę šeimininkai nutolo 14 taškų persvara – 57:43.

Ketvirtajame kėlinyje Larkinas ir Moermanas pataikė po dar vieną tolimą metimą, o amerikietis kiek vėliau surinko 8 taškus iš eilės ir nugalėtojas klausimų nebekėlė (87:63).

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 37 (6/7 dvit., 6/8 trit.), Adrienas Moermanas 22 (4/8 trit., 11 atk. kam., 30 naud. bal.), Vasilije Micičius 14 (5/6 dvit., 1/8 trit.), Krunoslavas Simonas 10.

„Barcelona“: Adamas Hanga 14 (5/8 dvit.), Ante Tomičius 13 (6/8 dvit.), Victoras Claveras ir Pierre‘as Oriola po 8.