Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta
  • Pirėjo „Olympiakos“ išvykoje 89:76 nugalėjo Podgoricos „Budučnost“

• Axelis Toupane'as pelnė 13 taškų

• Nikola Milutinovas įmetė 15 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 29 naudingumo balus

Axelis Toupane‘as sužaidė vienas rezultatyviausių sezono rungtynių, o jo atstovaujama Pirėjo „Olympiakos“ (13-12) svečiuose 89:76 (27:21, 24:13, 22:20, 16:22) pranoko Podgoricos „Budučnost“ (6-19).

15
29
1
12

Buvęs žalgirietis per 16 minučių pelnė 13 taškų (2/3 dvitaškių, 3/3 tritaškių) užsidirbo asmeninę pražangą ir surinko 11 naudingumo balų.

Graikijos ekipa reikalus sutvarkė dar iki ilgosios pertraukos. Antrojo kėlinio viduryje Vangelis Mantzaris ir Toupane‘as smeigė po tritaškį, Nikola Milutinovas pridėjo dvitaškį, o Nigelis Williamsas-Gossas surinko 5 taškus paeiliui ir „Olympiakos“ nutolo 49:33.

„Budučnost“ deficitą sugebėjo sumažinti ketvirtajame kėlinyje, tačiau susitikimo baigčiai tai įtakos neturėjo.

Prieš šias rungtynes Davido Blatto auklėtiniai su dar keturiomis komandomis turėjo po 12 pergalių, tačiau šis laimėjimas leido bent minimaliai atitrūkti nuo šios grupelės ir pakilti į septintąją vietą.

„Budučnost“: Edwinas Jacksonas (7 rez. perd.) ir Filipas Barovičius (4/9 dvit.) po 13, Norrisas Cole‘as 10.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 19 (7/10 dvit.), Nikola Milutinovas 15 (6/7 dvit., 12 atk. kam., 29 naud. bal.), Axelis Toupane‘as 13 (3/3 trit.), Nigelas Williamsas-Gossas ir Sasha Vezenkovas po 12.