Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
  • Vitorijos „Baskonia“ namuose 104:86 sutriuškino Maskvos srities „Chimki“

• Baskai trečiąjį kėlinį laimėjo 38:16

• Į trigubą dublį taikęsis Johannesas Voigtmannas pelnė 16 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus

Įspūdingai trečiąjį kėlinį sužaidusi Vitorijos „Baskonia“ (13-12) Eurolygoje pasiekė itin svarbią pergalę. Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai namuose 104:86 (22:17, 18:24, 38:16, 26:26) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ (9-16) klubą.

16
31
75%
6/8
9

Būtent trečiajame ketvirtyje baskai ir perlaužė rungtynes. Kėlinio pabaigoje Luca Vildoza smeigė du tritaškius iš eilės, po tolimą metimą pridėjo Darrunas Hilliardas bei Ilimane Diopas ir 16:0 spurtavusi „Baskonia“ įgijo 23 taškų pranašumą (78:55).

Apskritai, šeimininkai trečiąjį kėlinį laimėjo 38:16 ir per jį pataikė 5 tritaškius. Tokį smūgį gavusi „Chimki“ į rungtynes sugrįžti nebepajėgė ir patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

Nugalėtojų gretose sunkiausiai sustabdomas buvo Johannesas Voigtmannas. Puolėjas pelnė 16 taškų (6/8 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 1/2 baudos), atliko 9 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, triskart suklydo bei surinko 31 naudingumo balą.

Po šios pergalės „Baskonia“ įsirašė 13-ąjį laimėjimą bei su Milano „AX Armani Exchange“ ir Pirėjo „Olympiakos“ šiuo metu dalijasi 6-8 vietomis.

„Baskonia“: Vincentas Poirier 18 (8/11 dvit., 11 atk. kam., 28 naud. bal.), Johannesas Voigtmannas 16 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Mattas Janningas 13 (3/5 trit.), Luca Vildoza 12, Ilimane Dipas 11.

„Chimki“: Malcolmas Thomas 19 (8/9 dvit.), Tony Crockeris 18 (6/9 trit.), Aleksejus Švedas 15 (3/9 trit., 8 rez. perd., 6 kld.).