• Berlyno ALBA išvykoje 101:81 sutriuškino Malagos „Unicaja“

• Rokas Giedraitis pelnė 23 tašku ir pataikė 5 tritaškius iš 7

Rokas Giedraitis sužaidė vienas rezultatyviausių sezono rungtynių ir Berlyno ALBA ekipai Europos taurės ketvirtfinalio serijoje išplėšė lemiamas rungtynes.

23
23
71%
5/7
2

Atsakomajame mače Malagoje, ALBA vietos „Unicaja“ klubą pranoko 101:81 (23:26, 28:17, 21:23, 29:15). Lemiamas mūšis Berlyne vyks trečiadienį.

Giedraitis per 24 minutes pelnė 23 taškus (4/4 dvitaškių, 5/7 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų bei tapo rungtynių MVP.

ALBA mačo eigą perlaužė ketvirtajame kėlinyje. Peytonas Siva pataikė iš toli, du tritaškius iš eilės atseikėjo ir Nielsas Giffey, o Giedraitis pridėjo dvitaškį ir 13:2 spurtavę svečiai nutolo nepavejamai – 85:71.

„Unicaja“: Giorgi Shermadini 15 (4/5 dvit.), Brianas Robertsas 13 (9 rez. perd.), Sasu Salinas 12, Mathias Lessortas 11, Draganas Milošvljevičius ir Kyle‘as Wiltjeras po 10.

ALBA: Rokas Giedraitis 23 (5/7 trit.), Luke‘as Sikma 14 (4/8 dvit.), Martinas Hermannssonas ir Peytonas Siva po 11, Joshiko Saibou ir Nielsas Giffey po 10.

as
visu pirma rokas neis i zalgiri visu antra rokas turi ilgalaiki kontrakta su alba
+2
2019-03-09 16:07
ispirks kaip grigoni, walkupa, thompsona ir eile kitu
-2
2019-03-09 01:02
as
Labai dziugu zinoti, kad Motiejunas jau turi susitarima su Roku del dvieju metu kontrakto Zalgiri
2019-03-09 00:18
Eurocup
Saunuolis Rokas. Po to kai Alba pralaimejo namie Unicajai tikrai nesitikejau kad vokieciu komanda sugebes isvykoje laimeti ir dar taip itikinamai. Matyt Renesesas zinojo kaip reikes zaisti Ispanijoje ir viska puikiai sustrategavo. Savo ruoztu Rokas irode kodel vasara samoningai nutrauke sutarti su raudona parodija ir bego is jos. Dabar gali ramiai i snuki nusizvengti ablomaiciui bei visai raudonos parodijos organizacijai su b tribunos buduliais, kurie davar stovi RAKAM!!!