Nuotr. AP - Scanpix
  • „Warriors“ savo aikštėje 122:105 įveikė „Nuggets“ krepšininkus

• Nugalėtojams 39 taškus pelnė Thompsonas

• Denverio ekipai atsarginiai krepšininkai surinko 58 taškus

Oklando „Golden State Warriors“ (45-20) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos lyderių dvikovoje savo aikštėje 122:105 (30:20, 37:30, 23:25, 32:30) įveikė Denverio „Nuggets“ (43-22) krepšininkus.

39
35
82%
9/11
4

Po dviejų praleistų rungtynių į aikštę sugrįžęs Klay Thompsonas jau per pirmą rungtynių pusę pelnė 27 taškus ir neleido suabejoti NBA čempionų pranašumu – 67:50.

Antroje mačo dalyje „Warriors“ toliau kontroliavo įvykius aikštėje ir iškovojo užtikrintą pergalę – 122:105.

Svečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo puikus atsarginių krepšininkų žaidimas. Ne starto penkete rungtynes pradėję „Nuggets“ žaidėjai pelnė 58 taškus. Tuo metu NBA čempionams atsarginiai krepšininkai surinko 23 taškus.

Iš viso nugalėtojams Thompsonas per 35 minutes pelnė 39 taškus (4/11 dvit., 9/11 trit., 4/5 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Snaiperiui gerai talkino Kevinas Durantas. Puolėjas per 36 minutes pelnė 26 taškus (8/13 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Denverio ekipai po 17 taškų surinko Monte Morrisas ir Malikas Beasley.

„Warriors“: Klay Thompsonas 39 (9/11 trit.), Kevinas Durantas 26, Stephenas Curry 17, DeMarcusas Cousinsas 13.

„Nuggets“: Monte Morrisas ir Malikas Beasley po 17, Nikola Jokičius 16, Torrey Craigas (9 atk. kam.) ir Jamalas Murray po 11.

Atrinkti (0) Visi (2)
To Dainius
Tai taip ir bus. Kai reikia jie laimi ir dar karto irodo, kad prasides playoffs jie bus pasirenge ir vel laimeti pirmenybes.