• „Šiauliai“ namuose 90:84 nugalėjo Prienų „Skycop“

• Antrojo kėlinio viduryje šiauliečiai atsiliko 26:50

• Nugalėtojams Cedrickas Bowenas pelnė 18 taškų ir surinko 26 naudingumo balus

• „Skycop“ ekipoje Malcolmas Grantas įmetė 32 taškus ir realizavo 7 tritaškius iš 8

Po beveik mėnesį trukusios rinktinių pertraukos į aikštelę grįžęs „Šiaulių“ (5-19) klubas Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) dar nepatyrė pralaimėjimo ir skina pergales.

18
26
88%
7/8
6

Praėjusiame ture Kėdainių „Nevėžį“ patiesę Antano Sireikos auklėtiniai šįkart namuose 90:84 (16:26, 18:24, 29:15, 27:19) nukovė Prienų „Skycop“ (8-16) ekipą.

Tragiškai susitikimą pradėję šeimininkai antrojo kėlinio viduryje po Vytenio Lipkevičiaus taškų turėjo 24 taškų deficitą (26:50). Vis tik ketvirtį spurtu 8:0 laimėję svečiai dar iki ilgosios pertraukos atsilikimą sumažino iki 16 taškų – 34:50.

Trečiojo kėlinio pradžioje šiauliečiai ir toliau nemažino apsukų. Benas Griciūnas pataikė iš po krepšio, Cedrickas Brownas įkrovė iš viršaus, Arminas Urbutis pataikė iš toli, o Karolis Lukošiūnas pelnė taškus su pražanga ir šeimininkų deficitas tesiekė 4 taškus – 46:50.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Šiauliai“ atsiliko viso labo dviem taškais, o galutinį smūgį sudavė per paskutines 10 minučių.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms, Kristupas Žemaitis pataikė iš toli ir savo ekipos persvarą padidino iki 7 taškų (82:75). Vis tik ginklų sudėti nenorėję „Skycop“ intrigą dar sugrąžino.

Malcolmas Grantas pataikė iš toli, Darjušas Lavrinovičius pridėjo dvitaškį ir likus kiek daugiau nei minutei, ekipas skyrė 4 taškai (82:86). Vis tik susitikimo vinimi tapo Evaldo Šaulio tritaškis, iki susitikimo pabaigos likus 20 sekundžių, kuris ir garantavo šiauliečių pergalę (89:82).

„Šiauliai“: Cedrickas Bowenas 18 (7/8 dvit.), Evaldas Šaulys 16 (3/8 trit.), Benas Griciūnas (1/6 baudos), Arminas Urbutis ir Karolis Lukošiūnas (1/7 trit.) po 11, Kristupas Žemaitis (11 atk. kam.) ir Antanas Udras (5/6 dvit.) po 10.

„Skycop“: Malcolmas Grantas 32 (7/8 trit.), Žygimantas Janavičius 15 (4/8 dvit.), Kšištofas Lavrinovičius 10.