Nuotr.: Augustas Didžgalvis
Nuotr. Augustas Didžgalvis

Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės Baltijos lygos finalo ketverto turnyre kovos dėl trečiosios vietos. Algirdo Paulausko vadovaujama komanda pusfinalyje „Ryto“ arenoje 71:96 (14:19, 10:19, 25:35, 22:23) nusileido Rygos TTT krepšininkėms bei liko už finalo ribų.

12
18
100%
5/5
100%
2/2

Vilnietės kovą mažajame finale su Talino „Ulikool“ sekmadienį „Ryto“ arenoje pradės 12 valandą. Nuo 15 valandos startuos finalas tarp TTT ir Kauno „Aisčių-LSMU“.

Rygos komanda į priekį šovė antrajame kėlinyje, kai po Urtės Slavickaitės taiklių baudų metimų „Kibirkšties“ deficitas siekė tik keturis taškus – 19:23. Tada įsisiautėjusios Rygos ekipos žaidėjos spurtavo 13:1 ir pabėgo 36:20.

Trečiojo ketvirčio viduryje Latvijos čempionių pranašumas peržengė 20-ies taškų atžymą (52:31), bet bent kurį laiką varžovėms labiau atitrūkti neleido Agnės Bobinaitės tritaškiai. „Kibirkšties“ snaiperė per kėlinį sumetė keturis tolimus metimus bei šeimininkių atsilikimas nedidėjo – 47:67.

Aidint kėlinio sirenai, Karline Pilabere įmetė tolimą metimą nuo lentos ir TTT persvara šoktelėjo iki 73:49.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ gretose pasirodžiusi Morgan Pullins per 29 minutes surinko 15 taškų (6/14 dvitaškiai, 3/4 baudos), sugriebė 6 kamuolius bei įsirašė 13 naudingumo balų.

Rygos komanda iš baudos aikštelės įmetė 52 taškus, o „Kibirkštis“ – 26. TTT atsarginių žaidėjų suolelis prisidėjo 55 taškais, tuo metu nuo suolo pakilusios vilniečių krepšininkės pridėjo 33 taškus.

TTT: Ieva Kulite 19 (9/17 metimai), Kate Kreslina 13, Karline Pilabere ir Kristine Vitola – po 12, Gunta Baško 11, Aija Brumermane 10.

„Kibirkštis“: Morgan Pullins 15 (6/14 metimai), Agnė Bobinaitė 12 (4/6 trit.), Urtė Slavickaitė 11 (3/10 metimai).