• Pasvalio „Pieno žvaigždės“ namuose 104:99 nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“

• Po šios pergalės pasvaliečiai pakilo į ketvirtąją vietą

• Nugalėtojams Žygimantas Skučas pelnė 20 taškų ir pataikė visus 7 mestus dvitaškius

• Pasvalio klube debiutavęs Lukas Aukštikalnis pelnė 8 taškus

Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) šventė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (14-10), kurios namuose 104:99 (29:16, 29:23, 24:26, 22:34) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ (14-10)

20
25
100%
7/7
100%
3/3

Šeimininkai pergalės pamatus paklojo dar iki ilgosios pertraukos. Pirmajame kėlinyje po reklaminės minutės pertraukėlės rezultatas buvo lygus, tačiau tuomet pasvaliečiai šovė į priekį.

Dagoberto Pena pataikė iš toli, Tomas Lekūnas realizavo baudas, dvitaškį pridėjo Yannickas Franke ir 12:2 spurtavusios „Pieno žvaigždės“ įgijo dviženklę persvarą – 23:13.

Antrajame ketvirtyje vaizdas pernelyg nesikeitė ir šeimininkai diktavo rungtynių tempą. Žygimantas Skučas pelnė 4 taškus paeiliui, Franke pridėjo dvitaškį ir kėlinio viduryje pasvaliečiai pirmavo 47:30.

Vis tik „Lietkabelis“ intrigą atgaivino pačioje rungtynių pabaigoje. Mindaugas Kupšas įkrovė iš viršaus, o Jamaras Wilsonas vienas pats surinko 6 taškus be atsako ir iki mačo pabaigos likus pusantros minutės, svečių deficitas sumenko iki 88:94.

Po Gedimino Petrausko minutės pertraukėlės Skučas ir Franke realizavo baudas bei galutinai įtvirtino „Pieno žvaigždžių“ pergalę.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 22 (5/7 dvit.), Žygimantas Skučas 20 (7/7 dvit.), Dagoberto Pena 15 (3/5 trit.), Tomas Lekūnas 12, Vytautas Šulskis 11.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas (6/7 metimų) ir Ikenna Iroegbu (4/6 trit.) po 20, Jamaras Wilsonas 13 (5/6 dvit.), Stefanas Sinovecas 11, Mindaugas Kupšas 10.