• Elijah Brownas, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 5,4 sekundės, pataikė tritaškį su pražanga, bet nerealizavo baudo metimo

• Ketvirtojo kėlinio viduryje klaipėdiečiai pirmavo 65:55

• Nugalėtojams Jerai Grantas pelnė 19 taškus ir surinko 23 naudingumo balus

• „Dzūkijos“ gretose Keremas Kanteras įmetė 24 taškus, sugriebė 11 kamuolių ir surinko 30 naudingumo balų

Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (19-5), kuris svečiuose tik po atkaklios kovos per pratęsimą 88:82 (15:19, 24:15, 17:21, 19:20, 13:7) palužė Alytaus „Dzūkiją“ (7-16).

19
23
6
3

Rungtynių atomazga buvo tarsi iš fantastikos srities. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 14 sekundžių, Tomas Delininkaitis realizavo baudų metimus ir padidino svečių pranašumą iki 3 taškų (75:72).

Vis tik, kuomet iki rungtynių pabaigos buvo likusios 5,4 sekundės, Elijah Brownas smeigė tritaškį su Pauliaus Dambrausko pražanga, tačiau prametė baudos metimą ir rezultatas liko nepakitęs (75:75).

Mindaugas Sušinskas dar spėjo išmesti tritaškį, bet metimas tikslo nepasiekė ir rungtynės persikėlė į pratęsimą.

Jo metu iniciatyvą perėmė klaipėdiečiai. Laimonas Kisielius pataikė iš toli, Jerai Grantas realizavo baudas, o Kyle‘as Weaveris pridėjo dvitaškį ir „Neptūnas“ atitrūko 5 taškais (79:84).

Prasidėjus paskutinei minutei, Weaveris pelnė dar du taškus, o Osvaldas Olisevičius pridėjo du baudų metimus ir mačo baigtis tapo aiški – 88:81.

„Neptūno“ gretose naudingiausiai žaidęs Grantas pelnė 19 (7/14 dvitaškių, 5/6 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius pardavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Tomas Delininkaitis pataikė baudos metimą, Gytis Masiulis realizavo dvitaškį, o Jerai Grantas įkrovė kamuolį su varžovo pražanga ir uostamiesčio ekipa įgijo dviženklę persvarą – 65:55.

Vis tik „Dzūkija“ ilgai netruko ir pateikė savo atsakymą. Elijah Brownas pataikė dvitaškį, o Keremas Kanteras ir Mindaugas Sušinskas atseikėjo po tritaškį ir dzūkai, prasidėjus paskutinei minutei atsiliko 5 taškais (68:73).

Po šio epizodo Kanteras realizavo baudų metimus, o Paulius Danisevičius įmetė dvitaškį ir iki mačo pabaigos likus 14 sekundžių šeimininkų deficitas tesiekė 1 tašką – 72:73.

„Dzūkija“: Keremas Kanteras 24 (7/14 dvit., 11 atk. kam., 30 naud. bal.), Elijah Brownas 20 (5/8 dvit., 2/7 trit.), Paulius Danisevičius 17 (3/8 trit.).

„Neptūnas“: Jerai Grantas 19 (7/14 dvit.), Osvaldas Olisevičius ir Tomas Delininkaitis po 11, Džiugas Slavinskas 10 (4/5 dvit.).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (7)
dzukija neptunui, kaip juventus rytui visada iki paskutiniuju kapojasi
2019-03-10
-1
Antras rungtynes is eiles
Babrauskas + Jomantas = juodas minusas. Si karta -10 (EFF) kartu sudejus - abu lygiai po -5.

Grazintu siuos is kur paeme, turetu daugiau sansu
2019-03-09
+6
Yep
Palyginimui Danisevicius baige rungtynes su +17 EFF.
2019-03-09
+2
Žemaitis
Su PERGALE
2019-03-09
-3
Neptuno sansai pereiti hapoeli tokie pat kaip rytui valencia, taip apt siulau atkreipti demesi, kad po pergales vilniuje pries ryta valencia net nesidziauge, ijungus tv po rungtyniu net neusprastum kas laimetu, tai kalba apie tai akd valencijai top8 buvo tik pereinama stotele ir ju tikslas tik eurocup taure