Nuotr. Reuters – Scanpix
  • „Timberwolves“ per pratęsimą namuose 135:130 palaužė „Wizards“

• 40 taškų, 16 atkovotų kamuolių ir 48 naudingumo balus surinkęs Karlas-Anthony Townsas susitikimo nebaigė

• Derrickas Rose'as padėjo komandai tuomet, kai Townsas jau buvo rūbinėje – pelnė 29 taškus

Karlas-Anthony Townsas buvo rezultatyviausias „Timberwolves“ (31-35) ekipos žaidėjas, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje patyrė kelio traumą bei perdavė lyderio rolę Derrickui Rose‘ui, o šis per pratęsimą padėjo komandai pergalingai užbaigti rungtynes.

40
48
2
57%
4/7

Sekmadienio naktį Minesotos klubas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime namuose per pratęsimą 135:130 (28:39, 32:32, 35:28, 26:22, 14:9) palaužė sostinės Vašingtono „Wizards“ (27-39) ekipą.

Iki traumos Townsas per 37 minutes pelnė 40 taškų (11/18 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo 16 ir perėmė 2 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą ir surinko 48 naudingumo balus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio susitikime kilęs Rose‘as per 30 minučių įmetė 29 taškus (13/21 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud. met.), sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 efektyvumo balus.

Rungtynėse „Wizards“ prarado 18 kamuolių, kai jų varžovai „Timberwolves“ krepšininkai dvigubai mažiau – 9.

Svečių ekipoje rezultatyviausias buvo Bradley Bealas, surinkęs 36 taškus (11/15 dvit., 2/10 trit., 8/11 baud. met.), atkovojęs 10 kamuolių, atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus, blokavęs vieną metimą ir užfiksavęs 36 balus siekiantį naudingumo rodiklį.

Beje, būtent Bealas išplėšė pratęsimą, mat ketvirtojo kėlinio pabaigoje pataikė tolimą metimą su sirena ir rezultatas tapo 121:121.

„Timberwolves“ gretose dėl traumos nerungtyniavo Andrew Wigginsas.

Kitas rungtynes abi komandos žais namuose, kai „Wizards“ Vašingtone priims Sakramento „Kings“ krepšininkus, o „Timberwolves“ Minesotoje susitiks su Niujorko „Knicks“ komanda.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 40 (16 atk. kam., 48 naud. bal.), Derrickas Rose’as 29 (22 naud. bal.), Tajus Gibsonas 15 (13 atk. kam.), Dario Šaričius 13 (6 atk. kam.), Keitas Batesas-Diopas 12 (5 atk. kam.), …, Jeffas Teague 7 (8 rez. perd.).

„Wizards“: Bradley Bealas 36 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Trevoras Ariza 27, Bobby Portis 21 (12 atk. kam.), Jabari Parkeris 15 (8 atk. kam.), Jeffas Greenas 10 (5 atk. kam.), Tomas Satoransky 9 (11 rez. perd.).

2019-03-10 08:57