Sekmadienio vakarą pajėgiausiose Europos lygose į kovas stojo keturi lietuviai, tačiau iš jų vienintelis Mantas Kalnietis galėjo pasigirti solidžiu asmeniniu pasirodymu.

Vieta lygoje: 23
Geriausias pasiekimas: 10
Blogiausias pasiekimas: 3
Daugiausia pataiko: A.J. Slaughter

Lietuvos rinktinės įžaidėjo atstovaujama Vilerbano ASVEL (16-6) Prancūzijos lygoje svečiuose 83:89 (15:23, 25:20, 17:19, 26:27) nusileido Le Mano „Sarthe Basket“ (12-10).

Kalnietis per 25 minutes įmetė 13 taškų (5/7 dvit., 1/3 trit.), atkovojo du ir perėmė vieną kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart prarado kamuolį, triskart prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

ASVEL Prancūzijos lygoje užima pirmąją vietą.

Kitiems užsienyje žaidžiantiems lietuviams sekėsi prasčiau. Lukas Lekavičius nebuvo pastebimas, tačiau Atėnų „Panathinaikos“ (18-0) Graikijos lygoje namie 96:71 (22:19, 30:13, 20:22, 24:17) įveikė Atėnų „Panionios“ (4-14).

Lekavičius per 10 minučių taškų nepelnė (0/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko -1 naudingumo balą.

„Pao“ Graikijos lygoje yra vienintelė komanda, dar nepatyrusi nesėkmių ir artimiausią persekiotoją Atėnų AEK su Jonu Mačiuliu priešakyje lenkia 5 pergalėmis.

Neišsiskyrė ir Rokas Giedraitis, kurio Berlyno ALBA (15-5) Vokietijos lygoje namuose 78:94 (20:16, 20:22, 11:25, 27:31) turėjo pripažinti Oldenburgo „EWE Baskets“ (18-4).

Giedraitis per 25 minutes pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 2/5 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, kartą suklydo, tris sykius prasižengė, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 5 naudingumo balus.

ALBA Vokietijos lygoje užima penktąją poziciją, o „EWE Baskets“ – antrąją.

Ispanijos lygoje nesėkmę pripažino Renaldo Seibučio Saragosos „Tecnyconta“ (11-11), svečiuose 72:87 (18:22, 12:14, 16:21, 26:30) kritusi prieš Madrido „Estudiantes“ (9-13).

Seibutis per 27 minutes įmetė 7 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė du ir prarado vieną kamuolį, išprovokavo 2 pražangas ir pats tris sykius pažeidė taisykles bei surinko 7 naudingumo balus.

Saragosos ekipa ACB dalijasi 9-10 pozicijomis, o Madrido klubas – 12-13 vietomis.