Nuotr. Scanpix
  • „Grizzlies“ namuose 105:97 įveikė „Magic“ klubą

• Valančiūnas pasižymėjo 12 taškų ir 8 atkovotais kamuoliais

• Nugalėtojams 26 taškus surinko Mike'as Conley

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (28-40) ekipa iškovojo trečiąją pergalę paeiliui ir namuose 105:97 (26:17, 23:31, 26:24, 30:25) įveikė Orlando „Magic“ (31-37) klubą.

26
27
8
90%
9/10

Valančiūnas per šias rungtynes ant parketo praleido 25 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (4/10 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 4 blokus.

Lemiama rungtynių atkarpa prasidėjo aštuntąją ketvirtojo kėlinio minutę, kai tolimas Nikola Vučevičiaus šūvis „Magic“ į priekį išvedė 84:81.

Visgi per likusį laiką Orlando klubas atakavo ypač netaikliai ir iš žaidimo iki mačo pabaigos pataikė vienintelį tritaškį.

Tuo metu „Grizzlies“ ekipą į priekį patraukė Mike'as Conley, 27:4 laimėtos atkarpos metu savo klubui pelnęs 12 taškų.

Būtent jis buvo rezultatyviausias Memfio komandos žaidėjas, iš viso pasižymėjęs 26 taškais ir 8 rezultatyviais perdavimais.

Orlando klube labiausiai išsiskyrė Vučevičius, surinkęs 26 taškus bei atkovojęs 10 kamuolių.

Valančiūnas ir „Grizzlies“ kitoms rungtynėms keliaus į Atlantą, kur susitiks su vietos „Hawks“ klubu.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 26 (8 rez. perd.), Avery Bradley 21, C. J. Milesas 13, Jonas Valančiūnas 12, Delonas Wrightas ir Joakimas Noah po 10.

„Magic“: Nikola Vučevičius 26 (10 atk. kam.), Terrence‘as Rossas 15, Aaronas Gordonas 13, Johnathanas Isaacas 10.

2019-03-11 11:43
Deja - atvirksciai. Bostonas gauna siemet Memphio saukima, jei jis yra didesnis nei top 8 (If pick falls outside top-8). O kadangi po pirmojo trejeto lygis stipriai krenta, grizliai nori siemet pakilt auksciau ir atsiskaityti su keltais
Įvertinkite komentarą:
-6
2019-03-11 15:33
Tai taip ir rasiau nuo 1 iki 8 jai gauna memphis ji turi atiduoti bostonui 9 ir like kiti lieka memphije
2019-03-11 11:37
Bijau, kad kaip tik atvirksciai. Ir jei saukimo nesuteikia siemet, tai jis persikelia i kitu metu draftus.

Todel Memphis ir nori pakilti auksciau ir atsiskaityti siemet
+3
2019-03-11 11:32
Komentatoriai ta ir akcentavo, kad Conley ir Valanciunas atnese pergale

O siaip komandos uzsivedimas ir palaikymas - super. Ir Jonas interviu po rungtyniu sake, kad tampa vis artimesnis su komandos draugais
+3
2019-03-11 11:02
Matos
basketnews lopukai zurnalistai maco net neziuri nes net nepaminejo ant kiek clutch paskutines minutes jono buvo. blokas ir stealas praktiskai nuleme pergale pabaigoje
-2
2019-03-11 10:37
kunigas
Greit taps ziurovu numyletiniu jei ir taip toliau
2019-03-11 10:00
???
Kaip ten del draftu jiems reikia laimet kad Bostonas gautu ju pirmo rato saukima ar kaip cia ?
-2
2019-03-11 10:43
Bostonas gaus ta saukima jai grizliai gaus nuo 1 iki 8 nuo 9 ir toliau lieka grizliams tas šaukimas
+1
2019-03-11 09:44
Pucas
Taškai ir atk.k. bei blokai - svarbu, bet Jonas puikiai dera komandoje, stato galingas užtvaras, matyt, kaip patogiai jaučiasi. Žiūrovai ji mėgsta ir palaiko. Super!
+6
2019-03-11 09:21
Juda Jonas neblogai. Ar nebus taip, kaip su Saboniu, vienoje komandoje ranksluoscius padavinejo, o kita sezona kitoje komandoje pretenduoja i labiausiai patobulejusio zaidejo apdovanojima.
-1
2019-03-11 07:24
Darko
rungtynės JV ne itin, nesisekė pataikyt, dažnai abejojo mest nemest, prisirinko greitų pražangų, bet blokai geruliai ir sakyčiau, kad spurto ir pergalės iniciatoriai abu - Conley ir Jonas, nes būtent po galingo JV bloko, po to gerai sužaisto gynyboje ir perimto kamuolio bei puikios sienelės Conley Grizliai laimėjo atkarpą 10-2 ir Magic neatsigavo.

Juokingai Fournier ir Magic treneris plėšėsi ir buvo išvesti iš aikštės :) lyg ir nebuvo bais dėl ko.
-3
2019-03-11 07:14
Karolis
Jonas apsiprato, matom rezultatus. Paskutiniu metu laimėjo 5/7. Tiesa iš pirmų 4 su Jonu laimėjo tik 1.