Nuotr. Scanpix
  • „Pacers“ 89:106 nusileido namuose žaidusiai „76ers“ ekipai

• Dabar abu klubai turnyro lentelėje išsilygino pagal pergalių skaičių

• Sabonis pelnė 9 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus

Indianos „Pacers“ (42-25) ekipa patyrė nesėkmę NBA čempionate ir svečiuose 89:106 (25:26, 34:25, 11:21, 19:34) pralaimėjo Filadelfijos „76ers“ (42-25) klubui.

33
26
12
73%
11/15

Šiose rungtynėse į aikštę pagaliau grįžo Domantas Sabonis, porą savaičių nerungtyniavęs dėl kulkšnies traumos.

Lietuvis ant parketo praleido 20 minučių, per kurias pelnė 9 taškus (1/7 dvit., 7/12 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei perėmė vieną kamuolį.

„Manau, turiu žaisti geriau. Praleidau penkerias rungtynes, tad esu šiek tiek sustingęs. Tai tik pirmasis mačas po pertraukos ir nekantravau vėl žaisti, bet kitąkart būsiu geresnis“, – po mačo kalbėjo Sabonis.

Šiose rungtynėse į aikštę po pertraukos taip pat sugrįžo ir „76ers“ lyderis Joelis Embiidas, traumą besigydęs kone mėnesį.

Jis į „Pacers“ krepšį įmetė 33 taškus bei atkovojo 12 kamuolių ir buvo rezultatyviausias savo ekipos gretose.

„Jis yra vyrukas, kuris paveikia žaidimą. Visomis formomis ir būdais“, – po mačo Embiidą gyrė treneris Brettas Brownas.

Po šios pergalės Filadelfijos klubas Rytų konferencijoje „Pacers“ prisivijo pergalių skaičiumi.

„Skaudu taip pralaimėti. Šios rungtynės buvo svarbios, su turnyro lentelės kaimyne. Turėjome galimybę atsiplėšti, bet to nepadarėme“, – apgailestavo „Pacers“ strategas Nate'as McMillanas.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 18, Darrenas Collisonas 14, Dougas McDermottas 10.

„76ers“: Joelis Embiidas 33 (12 atk. kam.), Tobias Harrisas 16, Benas Simmonsas 15, Jimmy Butleris 12.