Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Dešimtąją pergalę paeiliui Turkijos pirmenybėse iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (16-3) su Brocku Motumu ir Vasilije Micičiumi priešakyje. Ergino Atamano vadovaujama ekipa svečiuose 84:76 (18:19, 18:17, 27:13, 21:27) susitvarkė su Vladimiro Štimaco vedama Ankaros „Turk Telekom“ (10-9).

Daugiausia pataiko: T.J. Campbell

Rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Motumas per 35 minutes pelnė 28 taškus (9/12 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 24 naudingumo balus.

Micičius žaidė 23 minutes, įmetė 15 taškų (3/7 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 3/3 baudos), išdalijo 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, po 3 sykius suklydo bei prasižengė ir užfiksavo 18 balų naudingumą.

Jamesas Andersonas nuo savęs per 29 minutes „Anadolu Efes“ ekipai pridėjo 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai) ir 4 atkovotus kamuolius.

Ankaros ekipos gretose žibantis Štimacas per 33 minutes surinko 22 taškus (9/14 dvitaškiai, 4/8 baudos), sugriebė 14 kamuolių, išprovokavo 8 pražangas, 3 kartus prasižengė ir įsirašė 27 naudingumo balus.

„Turk Telekom“: Vladimiras Štimacas 22 (14 atk. kam.), Sylvenas Landesbergas 20, Reggie Reddingas 14 (8 atk. kam.), Kenny Gabrielas 12.

„Anadolu Efes“: Brockas Motumas 28, Vasilije Micičius 15 (8 rez. perd.), Sertacas Sanli 10.

2019-03-11 23:45