Los Andželo „Lakers“ komanda prieš antradienio mačą su Čikagos „Bulls“ sulaukė papildymo. NBA žurnalistas Shamsas Charania skelbia, jog Kalifornijos ekipos vadovai susigrąžino Andre Ingramą. Abi pusės susitarė dėl trumpalaikio 10-ies dienų kontrakto.

Vieta lygoje: 26
Geriausias pasiekimas: 28
Blogiausias pasiekimas: 7
Daugiausia pataiko: LeBron James

Beveik visą karjerą dukterinėje NBA lygoje žaidžiantis 33-ejų gynėjas šanso iš „Lakers“ buvo sulaukęs ir praėjusį sezoną, kada šios ekipos gretose sužaidė paskutiniąsias dvejas sezono rungtynes.

Per jas Ingramas pelnė po 12 taškų, atliko po 3,5 rezultatyvaus perdavimo, atkovojo po 3 ir perėmė po 1,5 kamuolio bei blokavo po 1,5 metimo.

Jis prie „Lakers“ jungiasi atvykdamas iš dukterinės „South Bay Lakers“ ekipos, kurioje šį sezoną vidutiniškai žaidė po 24 minutes, rinko po 8,6 taško bei atkovojo po 2,7 kamuolio.

Ingramas NBA G lygoje rungtyniauja nuo karjeros pradžios 2007 metais su trumpomis pertraukomis – 2016 metais save išbandė Australijoje, o pernai ir dabar sulaukė galimybės pasirodyti NBA.

Antriniame NBA čempionate gynėjas per karjerą yra sužaidęs 419 rungtynių – daugiausiai pirmenybių istorijoje.

Penkiskart paeiliui pralaimėjusi „Lakers“ (30-36) šiuo metu Vakarų konferencijoje užima 11-ą vietą ir nuo aštuntoje pozicijoje esančios Los Andželo „Clippers“ (38-29) atsilieka 8 pergalėmis. Iki reguliariojo sezono pabaigos liko sužaisti 16 mačų.