Nuotr.: PA Pictures – Scanpix
Nuotr. PA Pictures – Scanpix

Podgoricos „Budučnost“ komandoje žibantis Goga Bitadzė Adrijos lygos rungtynėse sulaukė neeilinio dėmesio. Išvykos dvikovoje su Belgrado „Mega Bemax“ susirinko net 19 skautų iš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA), tačiau 19-mečio gruzino tai neišblaškė.

Gimimo vieta: Gruzija

Nuo suolo pakilęs Bitadzė per 27 minutes pelnė 22 taškus (8/12 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus, išprovokavo 5 pražangas, 2 kartus prasižengė, surinko 31 naudingumo balą bei tapo mačo MVP.

Jo vedama „Budučnost“ laimėjo 77:70 (17:11, 19:18, 19:15, 22:26).

„Mega Bemax“ gretose solidžiai pasirodė Edinas Atičius. 22-ejų bosnis rungtyniavo 34 minutes, įmetė 15 taškų (3/5 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 3/4 baudos), sugriebė 11 bei perėmė 3 kamuolius, išdalijo 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 3 pražangas, prarado 3 kamuolius, 2 sykius prasižengė ir įsirašė 27 naudingumo balus.

Iki reguliariojo sezono pabaigos likus vienam turui, „Budučnost“ (15-6) turnyrinėje lentelėje pergalių skaičiumi susilygino su Zagrebo „Cedevita“ (15-6). Šios komandos dalijasi 2-3 vietas.