Ispanijos pirmenybių finalo serijoje – lygiosios. Sekmadienį (06.19) Viktorijos „Tau Ceramica“ savo aikštelėje nugalėjo Madrido „Real“ krepšininkus 74:68 (26:12, 17:20, 16:18, 15:18) ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Jau pirmajame kėlinuke TAU diktavo savo žaidimo sąlygas, o antrojo ketvirčio pradžiose baskai buvo įgiję net 20 taškų pranašumą (34:14). Tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę „Real“ krepšininkai ilsėtis išėjo turėdami jau tik 11 taškų deficitą.

Po didžiosios pertraukos „Real“ ekipa dar labiau sumažino skirtumą, tačiau pergalės išplėšti jai nepavyko.

Arvydas Macijauskas šį kartą buvo uždengtas. Baskams per 29 minutes jis pelnė 10 taškų (0/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė taip pat vieną kamuolį, tačiau 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Tau Ceramica“: Kornelis Davidas 15 (6 atkovoti kamuoliai), Travisas Hansenas 11, Arvydas Macijauskas 10, Luisas Scola (7 atkovoti kamuoliai) ir Juanas Manuelis Calderonas po 8.

„Real“: Luisas Bullockas 13, Justinas Hamiltonas, Antonis Fotsis ir Felipe Reyesas po 11.

Trečiasis susitikimas trečiadienį (06.22) bus žaidžiamas Madride.

2005-06-20 10:53
nu tikekimes, kad Tau laimes ir po neilgos serijos, nes dar macas kokia trauma gaus ar lb pavarges jausis... tai dar tas nezais rinktinej...
2005-06-19 23:05
Scola turejo ilga sezona kaip ir Macas - Olimpiada, Eurolyga, Ispanijos cempionatas. Gal pavargo.
2005-06-19 22:51