Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Dar vienos baudos už necenzūrines skanduotes sulaukę Vilniaus „Ryto“ sirgaliai pateikė savo atsaką Lietuvos krepšinio lygai (LKL).

Kadangi tai buvo jau antrasis kartas šį sezoną, kai sostinės klubo gerbėjai pažeidė draudimą skanduotėse vartoti necenzūrinius žodžius, jiems skirta 1000 eurų bauda. 

Pateikiame sutrumpintą „B Tribūnos“ atsakymą, kurį jie išplatino trečiadienį, tačiau nepraėjus nė valandai ištrynė iš „Facebook“ puslapio, nurodę, kad „gavome pakankamai reportų iš Kauno už mūsų postą ir jis buvo pašalintas“.


„Pradėsime nuo istorijos. Ji yra tokia, kad „Rytas“ ir „Žalgiris“ vieni kitų nekenčia nuo 2000-ųjų. Dar šio amžiaus pradžioje Vilniaus arenoje skambėjo „žalia kur*a“, vyko mažesni ar didesni konfliktai. Mūsų nuomone, šiuo metu neapykanta tarp šių dviejų klubų yra pasiekusi aukščiausią tašką.

Pavyzdžiui, yra buvęs atvejis, kai „B Tribūna" ir „Green White Boys" kartu palaikė Lietuvos krepšinio rinktinę. Dabar mes to neįsivaizduojame – niekas iš „B Tribūnos" nenorėtų stovėti vienoje tribūnoje ir kartu dainuoti dainas. Abi pusės turi vieni kitų nekenčiančias nemažas grupuotes, ką ir parodė pastarieji susitikimai. 

Pyktis jaučiamas ir tarp žaidėjų bei klubo vidaus. Gal ne visada tai yra išreiškiama, nes „Žalgiris“, kaip įprasta, vaidina šventą karvę, o „Rytas“ kartais prisibijo milžiniškos žalių įtakos Lietuvos krepšinyje. Tiesa tokia, kad šita neapykanta išlaiko LKL.

Šį sezoną pelnomi taškai

51%
84,0
Pelno taškų: 84,0
Taiklumas: 50,7%
Vieta lygoje: 4
Geriausias pasiekimas: 100
Blogiausias pasiekimas: 59
Daugiausia pelno: D.J. Seeley

„Rytas“ yra vienintelis klubas, kuris įdomus Kaunui. Kodėl 400 gerbėjų iš Kauno atvyko į „Siemens“, o ne „Švyturio“ ar „Cido“ arenas? Kodėl „Žalgirio“ arenoje su „Neptūnu“ susirenka keli tūkstančiai, o su „Rytu“ – virš 10 tūkstančių žiūrovų?

Ar LKL idealus mačas ir atmosfera yra „Cido“ arena rungtynėse „Lietkabelis“ – „Neptūnas“? Tiek klubai, tiek lyga visada giriasi mačų lankomumu ir populiarumu kai būna derbis, o to neatsiejama dalis yra tai, kad mes nekenčiam „Žalgirio“, o jie nekenčia mūsų. Atimkite tai ir liksime su eilinėmis lygos rungtynėmis.

O dabar ženkime prie įžeidinėjimų. Būtent įžeidinėjimų, o ne keiksmažodžių, nes LKL nusprendė bausti už tai. Truputį prieš tai norime pastebėti, jog LKL metai iš metų tai nerūpėjo ir aktyvios represijos bei baudos prasidėjo tada, kai „B Tribūna" pradėjo rinkti didelius skaičius. Tapome tiesiog per gerai girdimi. Problema? Okay, kalbėkime apie įžeidinėjimus.

<...>

Šiek tiek netikėta, bet savo pradiniuose planuose sekmadienį mes nenorėjome skanduoti „žalia kur*a“. Mes norėjome, jog aktyvūs „Ryto“ ir „Žalgirio“ fanai kartu pasisakytų prieš LKL nesąmones, susijusias su pirotechnika ir keiksmais. Vietoj keikimosi vieni ant kitų, būtume pakeikę lygos požiūrį. Būtų buvę visai stipri ultrų akcija.

Bet „Žalgirio“ pusė to nenorėjo – pirmą kartą „Siemens" arenoje jie neskandavo nieko nukreipto prieš mus. Nežinome, gal jiems prigrasino klubas, gal jie galvojo, kad taip atrodys gražiau prieš visuomenę.

Bet žinome vieną – prieš mėnesį per KMT į Vilnių jie atvažiavo su dantų kapom ir apibintuotomis rankomis, skandavo viską kaip įprasta. Po to jie važiavo į Klaipėdą, kur kilo konfliktas – ir štai, kovo 10, jie staiga pasikeitė. Vis tik, manom, kad ateityje GWB elgsis kitaip – nes solidarizacija tarp aktyvių fanų visada yra stiprus ginklas.

Mes savo įsitikinimų neatsisakysime – dabar tai yra principo reikalas. LKL užsimanė pakariauti su „B Tribūna". Šnekant super atvirai, mes galime suprasti, kodėl taip kovojama su pirotechnika (nors čia irgi turėtų būti taikoma daugiau racionalumo) – ji yra nelegali ne vienoje šalyje ir nors prieš tai kovojama, bet yra kaip yra. Keiksmažodžiai yra kitas absurdo lygis.

Norima pavaidinti kažkokius angeliukus, sukurti NBA stiliaus renginį. „B Tribūna" arenose komandą palaiko jau virš 20 metų, esame matę daug skirtingo palaikymo, turime savo argumentų ir pasiduoti neketiname. Gal kada nors sugebėsite mus išstumti į žemesnes lygas, bet karas lengvas jums nebus.


Rodyti komentarus
1 2 3 4 5 6 7  »
2019-03-16 03:42
Kaunietis
Neapykanta? Jūs ten savo tribūnoje,visiškai kuoktelėjot,beje net ir jims ligoniams, ko gero niekas jokios neapykantos nejaučia,o tik užuojautą.Taip,kad reiškiu savo užuojautą,dvasiniams ligoniams iš b tribūnos ir linkiu pasveikti,jei medicina tokiems gali padėti.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2019-03-15 16:50
x
kuo kariaus baudas klubui rinks ?
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2019-03-15 10:04
Na, Jonas Vainauskas savo laiku sugebėjo atsikratyti ultrų, taip kad nereikia čia pūstis. Jei B tribūna ir toliau darys problemų bei klubas gaus baudas, manau, jie imsis atitinkamų veiksmų.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+3
2019-03-15 09:33
Boo
koks neadekvatas rase sita nesamone? :D "per dau girdimi" jie matai tapo , demesio aukos nedaugiau
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+7
2019-03-14 13:24
To Sorry
As tau asmeniskai nupirksiu bilieta i Zalgirio arena,kad tu pamatytum ir pajaustum atmosfera ir fanu palaikyma Kaune...Ir tada gal suzinotum pienburni kas yra kas siandien!!!
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+9
2019-03-14 08:47
dabar suprantu kodėl pasirinkot GWB rimuojasi su LGB. Reikia pripažinti, kad GWB tolerantiski, B tribunoje tokiu nepakencia.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-7
2019-03-14 08:28
ernestas
Visiski buduliai , jei norit pasimust ar izeidinet , vaziuokit i lenkija uz fules komanda kokia pasirigt , tada taip gausit pizdy kad mamos neatpazins , nes ten dar didesni degradai nei jus .prisiziuri green street hooligans it paskui bando kazka atkartot uz kazkokia lavonu komanda
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+7
2019-03-14 06:49
Auris
Atėjus normaliems sirgaliams palaikyt mėgstamų komandų, klausyt tokias skanduotes yra klaiku. Nors kokios gali būti, kada sudėjus visų IQ turbūt 100 nesigautų
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+7
2019-03-14 15:28
:)
Pritariu, nu tikrai nemalonu klausyt visokių "ryžas pydaras" ir panašiai...
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-4
2019-03-14 01:04
Sorry
Bet kazkada GWB buvo kieti, o dabar nei ideju nei tikro judesio. Tikrai gaila kad b tribunai uzleido pozicijas. Cia kad 400 zmoniu nuvezet tai puiku bet tik paveluotai vejates rytfanius.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-10
2019-03-13 22:59
Nu rimtaj
Kai atimsit visas zaislines masinystes is mazameciu, butinai praneskit per valstybini kanala
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+5
2019-03-13 21:43
Babatukas
Tik sau vienam atrodančiu svarbiu durniaus (durnių) pezėjimai. Ir pagal retoriką spėčiau, kad arba vaikigalio, arba nelabai adekvataus žmogaus.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+4
2019-03-13 21:34
Zmones tai suprast
Uztenka prisiminti kad ir Euroleague Final 4 Belgrade. Susidure apie 10k Fenerbahce fanu ir apie 2.5K Zalgirio fanu. Viskas normaliai, niekas jokios spalvos k** neskandavo, issiskirste netgi draugiskai.

O ka rytfaniai... jei butu ten atsidure ir eme rautis, kazin kaip butu begrize :D
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+18
2019-03-13 21:35
Yep
Serbai panasu kad tikejosi susidurimo, net riausiu policija buvo paruose :)
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
2019-03-13 21:31
:DDD
agonijoje sedi bicai po kmt :D
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-8
2019-03-13 21:13
ZaliaiBalti
Dulkinsim mes situos raudonus gandonus, jau mano saika ruosia savo kotus, ju gauruotom siknom
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2019-03-13 21:10
Tai faktas
Kad ju protelius paveike uzkratas is rytu. Tos parazitines tautos, kuri moka kazkiek tik 1 dalyka - kariauti. Gal dar grasinti ar trolinti kazkiek :)
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
2019-03-13 21:04
Karolis
Susiraskit darbus ir eikit veikt kažką. Kariauja patys su savim, niekam neįdomu.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+11
2019-03-13 20:54
Nu beviltiški... Rimtai, visiškai beviltiški. Su savo šitom nesąmonėm daro gėdą ne tik sau, bet ir komandai.

Sekmadienį irgi buvau siemense, nu tai graudžiai atrodė kai man tiesiog einant gatve, kažkokie vaikai pradėjo rėkt žalia k.... Visi tik atsisuko, pažiūrėjo kaip į nenormalius ir tiek
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+7
2019-03-13 20:52
Pzda
Sako kad klubas prigrasino fanam kad neiskeiktu, o naxui vps keiktis mazu vaiku dahuja jie uz komanda eina debiliukas geras.

Vilnius sostine bet ziauru 😂
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-1
2019-03-13 21:05
Yep
Tiketina, kad Kaunas stojasi ant koju, nes atsikrate tokiu negatyviu kaip Kleiza, Guoga, ir dar ten keliu panasiu.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+3
2019-03-13 20:33
Green White Boyz
Nekenciu situ padugniu. Kita karta siemense mes jums dantis isdauzysim lenkai su**sti
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-5
2019-03-13 20:33
Green White Boyz
Nekenciu situ padugniu. Kita karta siemense mes jums dantis isdauzysim lenkai su**sti
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4 5 6 7  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 124

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas