Nuotr.: imago/PanoramiC-Scanpix
Nuotr. imago/PanoramiC-Scanpix

Sėkmingai Europos taurėje šį sezoną rungtyniavusio Manto Kalniečio kelionė šiame turnyre baigėsi. Lietuvos rinktinės įžaidėjo atstovaujama Vilerbano ASVEL lemiamame ketvirtfinalio mače namie 80:82 (22:19, 17:29, 22:19, 19:15) dramatiškai krito prieš Andoros „MoraBanc“ ir seriją iki dviejų pergalių pralaimėjo 1-2.

13
15
67%
4/6
4

Vos antrą sezoną Europos taurėje rungtyniaujanti Andoros ekipa pirmąkart istorijoje pateko tarp keturių stipriausių. Pusfinalyje „MoraBanc“ susitiks su Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA.

Praėjusį sezoną Andoros ekipa neperžengė reguliariojo sezono etapo, kuriame per 10 turų laimėjo tik 3 kartus.

Prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, Dylanas Ennisas pataikė dvitaškį ir persvėrė svarstykles į svečių pusę – 81:80. Kitas ASVEL išpuolis pasibaigė netaikliu Kalniečio tolimu metimu, po varžovų klaidos prasiveržimą atlikęs Charlesas Kahudi prametė iš po krepšio ir iniciatyva priklausė Andoros ekipai.

Pražanga sustabdytas Andrew Albicy pataikė tik antrą baudą, taip padvigubindamas „Morabanc“ persvarą 82:80. ASVEL savo atsakui turėjo 15 sekundžių, o kamuolys lemiamu metu atsidūrė A.J. Slaughterio rankose.

Amerikietis besibaigiant laikui iš dalies susikūrė progą metimui iš toli, tačiau kamuolys aidint sirenai skriejo pro šalį ir Prancūzijoje triumfavo Andoros ekipa.

Kalnietis per 28 minutes pelnė 9 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius suklydo bei įsirašė 14 naudingumo balų.

Įžaidėjas šį sezoną Europos taurėje per 18 rungtynių fiksavo 10,2 taško, 5,7 rezultatyvaus perdavimo, 2,9 atkovoto kamuolio ir 13,6 naudingumo balo statistiką per 25 žaidimo minutes.

Trečiadienį Eurolygos vadovybė patvirtino lygos plėtrą iki 18 komandų, tarp kurių kitą sezoną bus ir vardinį kvietimą gavusi ASVEL ekipa.

ASVEL: Miro Bilanas 19 (8 atk. kam.), Davidas Lighty 16 (2/8 dvit.), Charlesas Kahudi 14, Mantas Kalnietis 9 (7 rez. perd.).

„MoraBanc“: Jerome'as Jordanas ir Dylanas ennisas (7 rez. perd.) – po 14, Davidas Jelinekas 13 (4/6 trit.).

ernestas
9 taskai zibejimas..... , paimkit mane i kokia komanda as imesiu 2 taskus kartais , ir galesit sakyt , kad zaidziu solidziai.
+4
2019-03-14 07:22
Serbentautas
nu koks dar žibėjimas kai praktiškai surinko savo vidurkius? baikit aukštint tuos žaidėjus. vemt verčia..
+4
2019-03-14 07:09
Ga
ir tai, ponios ir ponai, yra EUROLYGOS komanda
2019-03-14 02:05
Andora gali į Eurolyga papult netgi ir nelaimėdama Eurocupo, priklausomai, kai viskas susiskirstis VTB lygos, Ispanijos ir Vokietijos čempionatuose
2019-03-14 00:10
Nieko netiketo
Netiketa? Tiesa pasakius klubas kuriame zaidzia Kalnietis jau savaime neturi buti kazkas ypatingo . Tiesiog pralaimejo stipresniams . Andoros klubas nera silpnas , o ASVEL labiau iskeltas spaudos ir piaro , tiesiog klubeliukstis ir tiek .
2019-03-13 23:52