Nuotr.:

21-erių metų 208 cm ūgio lietuvio Rapolo Ivanausko ekipa „Colgate Raiders“ pateko į NCAA pirmenybių „Kovo beprotybę“.

Lemiamose rungtynėse alytiškis pelnė 14 taškų, o jo ekipa savo aikštėje konferencijos finalo dvikovoje 94:80 (43:30, 51:50) palaužė „Bucknell Bison“.

„Colgate Raiders“ į NCAA „Kovo beprotybės“ atkrintamąsias pateko pirmą kartą nuo 1996 metų, po 23 metų pertraukos.

Prie pergalės Rapolas Ivanauskas per 25 minutes pridėjo 14 taškų (3/7 dvit., 2/5 trit., 2/4 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, du sykius suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Lietuvis tarp visų rungtynių žaidėjų buvo nepralenkiamas pagal kovą dėl kamuolių.

Mūsiškio komandoje karjeros rungtynes sužaidė Jordanas Burnsas, pelnęs 35 taškus (4/7 dvit., 6/9 trit., 9/12 baudos).

Lietuvio komanda laimėjo vienuolika rungtynių iš eilės ir pasiekė universiteto rekordą. Per sezoną ekipa laimėjo 24 pergales iš 34 ir taip pat pasiekė naują komandos rekordą.

Rapolas Ivanauskas yra vienas savo komandos lyderių. Jis šį sezoną vidutiniškai per 31 minutę pelno 16,4 taško, atkovoja po 7,9 kamuolio ir atlieka po 1,6 rezultatyvaus perdavimo.