Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

„Mes vieni prieš traukinį nebūsime, eisime su dauguma“, – taip į klausimą, ar Kauno „Žalgiris“ svarstytų pasitraukimą iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ir dalyvavimą vien Eurolygoje, atsakė Paulius Motiejūnas.

Jau dabar pašėlusiu tempu gyvenantis „Žalgiris“ kitą sezoną turės įjungti dar aukštesnę pavarą. 

Eurolyga dalyvių skaičių padidins iki aštuoniolikos, o LKL veikiausiai ir toliau laikysis keturių ratų sistemos, tad jų tvarkaraštis bus sustyguotas minučių tikslumu.

Toks krūvis „Žalgirį“ nenoromis verčia vis žvilgčioti į kitus Europos klubus – pavyzdžiui, Madrido „Real“ ar Pirėjo „Olympiakos“ – kurie dėl savų priežasčių kalba apie neaiškų likimą nacionalinėse pirmenybėse.

Žvilgsnis į jaunimą

Paulius Motiejūnas su ketvirtadienį Kaune viešėjusiu Eurolygos vadu Jordi Bertomeu spėjo šnektelėti įvairiomis temomis.

Dauguma jų buvo malonios – Bertomeu teigė Kaune įsivaizduojantis finalo ketvertą bei be paliovos gyrė „Žalgirio“ organizacijos darbus.

Tačiau viena problema kliuvo abiems pusėms.

Eurolygai padidinus reguliariojo sezono rungtynių kiekį, nacionalinių lygų vadovai savo fronte nenori apkarpyti nei dalyvių, nei varžybų ratų skaičių.

Tokia padėtis yra ir Lietuvoje. Nors LKL vadovas Remigijus Milašius ne kartą yra minėjęs kada nors ateityje įsivaizduojantis dvylikos komandų ir trijų ratų sistemą, nežinia, kada tai virs realybe.

„Laukiame sezono pabaigos ir žiūrėsime, kiek komandų liks, kaip susiklostys Nacionalinė krepšinio lyga.

Mūsų noras yra aiškus – mažinti komandų skaičių, arba didinti komandų, bet mažinti ratų skaičių. Deja, valdyboje turime tik vieną balsą“, – sakė Motiejūnas.

Šį sezoną metami dvitaškiai

53%
21,5
Pataiko: 21,5
Taiklumas: 53,1%
Vieta lygoje: 5
Geriausias pasiekimas: 31
Blogiausias pasiekimas: 13
Daugiausia pataiko: Brandon Davies

Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

„Žalgiris“ savo nuomonę aiškiai pareiškė jau šią vasarą, kai LKL valdybos balsavime pasisakė už dalyvių skaičiaus didinimą iki dvylikos.

Visgi jie sulaukė per mažai palaikymo – „už“ balsavo tik keturi klubai.

„Tai buvo vienas sudėtingesnių valdybos posėdžių per mano karjerą. Buvo įvairių argumentų, o galiausiai reikėjo kelti rankas ir spręsti“, –  po balsavimo kalbėjo Milašius.

Jei niekas nepasikeis, kauniečiams kitąmet vien reguliariajame sezone teks sužaisti 70 rungtynių.

„Manau, tokiu atveju turėtume daugiau žaidėjų apskritai ir daugiau jaunimo. Devynios dvigubos savaitės Eurolygoje reiškia didesnę traumų tikimybę, didesnę riziką“, – kalbėjo Motiejūnas. 

Šį sezoną LKL iš jaunųjų krepšininkų Rokas Jokubaitis yra sužaidęs 15 rungtynių, Lukas Uleckas – 11, Erikas Venskus – 5. Jie visi taip pat jau spėjo debiutuoti Eurolygoje.

Realu, kad kitą sezoną „Žalgiriui“ gali tekti ne tik dažniau atsigręžti į dublerių komandos žaidėjus, bet ir svarstyti jaunesnių naujokų įsigijimą. 

Miunchene ir Kaune – skirtingos nuotaikos

Du išsiplėsiančios Eurolygos kaltininkai yra Miuncheno „Bayern“ ir Vilerbano AVEL klubai – būtent jie gavo vardinius dvejų metų kvietimus.

Miuncheno ekipa praėjusius du sezonus praleido Europos taurės turnyre, o Eurolygoje yra rungtyniavusi 2013-2016 metais. 

„Klubui nauja licencija yra labai svarbus dalykas, – „BasketNews.lt“ sakė „Bayern“ suomis Petteri Koponenas. – Mūsų komanda nori augti kaip organizacija ir yra gerame kelyje. 

Man klubas dar vasarą pasakojo apie savo planus ir tai buvo viena iš priežasčių, dėl kurių su jais pasirašiau sutartį. Neabejoju, kad ateityje „Bayern“ bus viena elitinių Europos komandų.“

Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta

„Bayern“ nacionaliniame čempionate žaidžia 18 komandų turnyre, kuriame rungtyniaujama dviem ratais. Tai reiškia, kad komandos reguliariajame sezone žaidžia 34 rungtynes – vos dvejomis mažiau nei Lietuvoje.

30-metis Koponenas sakė, jog didelės problemos išaugsiančiame rungtynių skaičiuje nemato, o ir savo klubo pasitraukimo iš vietos lygos neįsivaizduoja.

„Gal kol kas Europoje nesame pripratę prie tokio ritmo, nes laukia daug mačų, daug kelionių. Panašėsime į NBA. Bet smagu žaisti daugiau rungtynių.

Vietinės lygos taip pat yra labai svarbios ir „Bayern“ nematyčiau be Vokietijos pirmenybių. Komandos prie naujų sąlygų turės prisitaikyti, gal padidinti žaidėjų skaičių. Bus įdomu“, – kalbėjo Koponenas.

Tuo metu „Žalgirio“ rūbinėje nuotaikos dėl kito sezono sistemos nėra tokios džiugios. 

Nors Šarūnas Jasikevičius pagrindiniams žaidėjams LKL stengiasi duoti kuo daugiau poilsio, jie jaučia įtempto ritmo pasekmes.

 „Jei reikės žaisti keturis ratus LKL ir dar bus aštuoniolika komandų Eurolygoje... Nemanau, kad čia taip išeis. Arba tiesiog gyvensime arenoje, – atsiduso Marius Grigonis. – Bus labai sunku.

Aišku, nieko čia nepakeisiu, jei taip bus, reikės žaisti, bet kažkur kažkas turi keistis. Turbūt tie keturi LKL ratai yra per daug.“

Edgaras Ulanovas pritarė komandos draugui ir pridūrė, jog jam Europos krepšinyje kilęs šaršalas atrodo neįprastai: „Būtų keista, jei komandos išeidinėtų iš nacionalinių čempionatų. Jie tikrai turi savą žavesį.“

Eurolygos vadas pykčių nenori

„Kartais atrodo, kad tarp nacionalinių čempionatų ir Eurolygos vyksta varžymasis, bet tai yra absurdas“, – sulaukęs „BasketNews.lt“ klausimo apie iškilusią situaciją, atsakė Bertomeu.

60-metis katalonas pastaruosius kelerius metus turi tvarkytis vienu sunkiausiu laikotarpių Europos krepšinyje. 

Nuolatines bėdas kelia ir su Eurolygos tvarkaraščiu besikertanti FIBA atrankų sistema, ir kivirčai atskirose valstybėse.

Pavyzdžiui, šį sezoną Bertomeu gimtinėje kilęs Karaliaus taurės finalo teisėjų skandalas Madrido „Real“ klubą privertė kalbėti apie traukimąsi iš vietos lygos, apie tai užsiminė ir „Barcelona“ bei Vitorijos „Baskonia“.

Situacija, kaip įprasta, aštri ir Graikijoje, kur Pirėjo „Olympiakos“ klubas žada palikti vietos lygą ir keltis į Adrijos čempionatą.

„Kai kuriose valstybėse mūsų klubai turi sunkumų patenkinti lūkesčius vietos lygose ir tuo pačiu dalyvauti tokiame turnyre, kaip Eurolyga.

Bet Ispanijoje situacija vienokia, Graikijoje – dar kitokia. Aš pastarąją padėtį įvardinčiau kaip tradicinę graikišką situaciją. Graikijos krepšinyje niekada nebuvo lengva, o ypač sunku į tai žvelgti iš išorės“, – teigė Bertomeu.

Nuotr. BNS

Eurolygos vadovas Barselonoje visai neseniai turėjo susitikimą su pajėgiausių Europos lygų vadovais.

Pasak Bertomeu, visi priėjo išvados, jog nacionaliniams čempionatams reikia Eurolygos, o Eurolygai reikia nacionalinių čempionatų.

„Mes aiškiai pasakėme, kad į savo rungtynes pritraukiame po dešimt tūkstančių ar dar daugiau žiūrovų. Kokios dar krepšinio varžybos Europoje gali sutelkti tiek žmonių?

Nacionalinės lygos yra struktūros dalis. Yra nacionalinės lygos ir virš jų – Eurolyga. Abi sistemos turi eiti kartu. 

Jei Eurolygoje būtų daugiau komandų nei aštuoniolika, vietos lygų būtų nebeįmanoma priderinti, dėl to klubai aiškiai pasakė, kad tas dalyvių skaičius bus riba“, – kalbėjo Bertomeu.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (32)
Viena sąlyga likti LKL\'e - jokių LKL rungtynių Eurolygos dvigubos savaitės metu, nei prieš, nei po dvigubos savaitės rungtynių. Kitu atveju - žaidžiam tik Eurolygoje
2019-03-16
-10
Atsakyti
LAIKAS
Žalgiriui laikas eit iš LKL į kokią nors VTB - ten daug mažiau rungtynių - tik kad toli keliaut reikia...
2019-03-16
+10
Atsakyti
GTR
Šiaip ir Eurolyga kažkokia nelanksti tapusi. Man asmeniškai tai nepatinka tas licenzijų reikalas, manau turėtų būti vietos Eurolygoje būti skiriamos už pasiekimus šalies pirmenybėse ir tik taip. Tarkim 16 Europos krepšinio lygų (nacionalinių čempionatų) nugalėtojau žaidžia Eurolygoje, būtų daug protingiau, o antrosios ir trečiosios vietos į Eurocup. O ir šiaip gi jeigu norima didinti komandų skaičių būtų galima grįžti prie grupių turnyro, kuris visai gerai veikdavo ankstesniais metais ir yra vis dar taikomas Eurocup. LKL irgi gali padaryti išimčių, bet kaip atsimename kai Rytas su Žalgiriu žaidė mažiau rungtynių nei kitos LKL komandos irgi buvo nepatenkinti Žalgiris. Šiaip LKL dabar labai gera sistema, nes įdomu stebėti šią lygą. Ne taip, kaip prieš 15 metų. Bet kad ir kaip ten bebūtų manau blogai yra, kad Europos klubai rungtynių sužaidžia beveik kaip NBA. Europa tuo ir ypatinga, kad Žaidžia rečiau ir į kiekvienas rungtynes žiūri su maksimaliu nusiteikimu, tad ir ginyba čia kitokia ir puolime daugiau taktikos. NBA tapusi bėk ir mesk lyga, nes tiesiog tempas per didelis. Nenoriu, kad taip būtų ir Europai.
2019-03-16
-1
Atsakyti
Kawns
vokieciai dziaugiasi , tuo.tarpu mųsu princeses jau dabr pervarge ateinantiems metams :))) zalgiris toka skuduras , verkia visi motiejus , saras , zaidejai , fanai . Kazkoks paradoksas nenugalimieji verkia
2019-03-16
-16
Atsakyti
na nematau labai dideles problemos zalgiriui zaisti ir ten ir ten. tik lkl daugiau dubleriu itrauktu ypac per dvigubas savaites. net didelis pliusas jaunimo ugdyme. o kad sezona baigtu ne pirmoj vietoj tai irgi ne didele tragedija. gales ziedus laimet ir ne is pirmos vietos.
2019-03-15
+13
Atsakyti
...
Seniau Žalgirio ir Ryto varžybos keldavo kažkokį susidomėjimą, intrigą, bet skaičiai kalba patys už save. Jei rinktis Žalgiris - Rytas ar Žalgiris - Gran Canaria varžybas, rinkčiausi pastarąsias. Neįdomi ta LKL visiškai.
2019-03-15
-15
Atsakyti
qww
tai jei taip yra, kad Rytas ne varzovas, kaip cia zalgiris prakniso LKF taure siais metais?
2019-03-15
+3
Atsakyti
...
Šitai komandai labai sparnai užaugo po fuksinio sezono :D tikiuos lkl nenusileis šitai parazituojanciai komandai.
2019-03-15
-1
Atsakyti
8
Mano svajone butu prisijungti 4-6 stipriasias Latvijos ir Estijos ir zaisti du ratus, 26-30 rungtynes
2019-03-15
+6
Atsakyti
Labai abejočiau
nes Latvijos ir Estijos čempionatai ir komandos ne ką stipresni nei mūsų NKL-o.Tik viena Latvijos (Venspils) komandą dalyvavo šiemet Europos turnyre,kur nieko nepasiekė,o kitos malasi bendrame čempionate.
2019-03-15
+5
Atsakyti
8
Eurolygoje bus 4 rungtynemis daugiau. Mazinam LKL 1 komanda, 4 rungtynemis maziau. Skirtumo nelieka. Arba antrame LKL rate Zalgiris su silpniausiomis 4-6 LKL komandomis zaidzia tik sveciuose.
2019-03-15
-3
Atsakyti
x
Žalgiris gali, nesirūpindamas per dvigubas savaites leisti antrą sudėtį LKL - kas nuo to pasikeis? nebus pirmi reguliareme sezone? kad ir 8 vietos atkrintamosiose kas pasipriešins ? matau vienus pliusus, nereikės skolinti jaunimo galės apšaudyti LKL o lažybų kontoros lai pasikaria.
2019-03-15
+3
Atsakyti
bnnnn
tu visiskai nuvertini Ryta ir kitus varzovus. Galbut kiti varzovai kaip Neptunas ar Lietkabelis zalgiriui visad butu iveikiami, taciau Rytas kelia pavoju susitikus ji pusfinalyje iki dvieju pergaliu. Ypac kai Rytas po truputi vel finansiskai stipreja ir nebus jis toks jau lengvas varzovas tolesniuose sezonuose.

Realiai, jei taip ziureti, kad Zalgiris turetu pasistengti uzimti vieta tarp top3 komandu, visiskai nesvarbu kuria. Jei taip padarytu, butu Ryto isvengta pusfinalyje. Zalgiris tikrai nenores rizikuoti iskristi pusfinalyje. Beje, yra ir sioks toks prestizo reikalas, taip leidziant tik jaunima butu parodyta savotiksa nepagarba saviems sirgaliams (nors jie turbut suprastu ir gal per daug nepyktu, bet pralaimejimai ir lkl vis tiek savotiskai kirstu per prestiza).
2019-03-15
+9
Atsakyti
Xxl
paklusnioji zalia ķ×××ă
2019-03-15
-19
Atsakyti
Neutralus
O kam Žalgiriui grizti į atkrintamasias, koks tikslas ir kam ten įdomu. Susikaupi tik eurolygai ir nesiblaškai. Eurolyga dažnai baigsis balandžio mėnesį, pinigų sutaupys
2019-03-15
+4
Atsakyti
vbbb
daug kam idomu. Idomu tame, kad issiaiskini stipriausia Lietuvos kluba tais metais. Nu nereikia tapti jau tokiais "pasaulio pilieciais" kad vienodai tampa ar zaidi pries Lietuvos kluba ar Europos. Vertes ir idomumo yra ir pilietiskume, kas siuo atveju butu sezono finise issiaiskinti stipriausius Lietuvos klubus. O ir kas noretu, kad klubas imtu ir balandi baigtu sezona. Kas cia per nesamone? Plius dalis remeju remia Zalgiri nes zalgiris matomas ne tik Europoje, bet netgi svarbiau, kad Lietuvoje, todel remejams irgi svarbu, kad zalgiris savo prestiza irodytu ir Lietuvoje. Zodziu, tiesiog nepasimoka pilnai iseiti is LKL\'o, nes dalyvavimas LKL vis tiek kelia ir islaiko Zalgirio prestiza nacionaliniu lygiu, kas padeda issaugoti ir ziurovus, ir remejus, ir nacionalini prestiza.
2019-03-15
+14
Atsakyti
Kkk
Vienareikšmiškai Žalgiris turi trauktis iš LKL. Kitokios ateities nematau, visi pliusai Eurolygoj!
2019-03-15
+18
Atsakyti
vbbb
gal ne is viso LKL\'o, bet is LKL reguliaraus sezono, jeigu ir kiti Eurolygos klubai taip padarys.

O kol kas zalgiriui nera kur skubeti, kitame sezone prisikvies daugiau jaunimo ar kitu pigesniu lietuviu, ir jauciu zalgiris nestresuos jeigu ir nepaimtu pirmos vietos reg sezone. Uztenka jiems patekti i trejetuka, kad su Rytu nesusitiktu pusfinalyje. Manau, kita sezona zalgiris tiesiog tures daugiau pralaimejimu LKL\'e.
2019-03-15
-16
Atsakyti
Gag
Visiskai Uz, kad Zalgiris paliktu LKL, jeigu nebus daromi sprendimai mazinti rungtyniu skaiciu. Manau idealiausias variantas LKL butu 12komandu su 2ratu sistema, tada butu viskas gerai.

Arba bandyt vel Zalgiriui su Rytu jungtis prie VTB, visu pirma pelningiau, didesni sansai butu susirast didesnius remejus, antra visai kitas lygis.
2019-03-15
+3
Atsakyti
to RR
su 12 komandu ir dviemis ratais butu labai mazas rungtyniu skaicius, vos 22. Cia net Rytui ar Neptunui dalyvaujantiems ir europiniuose turnyruose tiek per mazai, ka jau kalbeti apie kitus.

As laikausi tokios nuomones: Eurolygines komandos tegu pereina tik i Eurolyga (su 24 komandomis), o i vietinius cempionatus griztu tik atkrintamosioms. Puikiai matom, kaip siais laikais vietiniai cempionatai pradeda smugdyti klubinio krepsinio lygi arba kitaip sakant neleidzia stipriausiems sustipreti iki maksimumo. Tas nera gerai. geriau tegu stipriausi Europos klubai pagrinde kaunasi su stipriausiais Eurolygoje, o i savus cempionatus sugriztu tik atkrintamosioms. Tada sau ir vietiniai cempionatai gales sau pasidaryti rungtyniu kieki koki tik nores, kad visiems uztektu rungtyniu, nereikes taip viska pagal zalgiri ziureti.
2019-03-15
+14
Atsakyti
Akivaizdu, kad Eurolyga atsirado kaip svetimnkūnis Europos krepšinyje ir jau virsta į vėžį - jei nebebus nacionaliniuose stipriausių komandų, tai Lietuvos rinktinė dar labiau susilpnės, nes jau kelinti metai nieko nebeišlošia.
2019-03-15
-5
Atsakyti
qww
vezys sakai :DD

Suprantu nenora matyti realybes, net realybe tokia, kad Europoje krepsinio klubu lygiu skirtumai yra dideli.

Tikrasis auksciausias lygis yra Eurolyga, niekas to nepaneigs. Ir dabar nacionaliniai cempionatai kaip tik smugdo krepsinio elita, vercia ji zaisti daug maziau apsimokanciose ir silpnesnese vietinese pirmenybese, kai jie realiai galetu zaisti tik auksciausiame lygye - Eurolygoje.

Kalbant apie rinktine, nematau zalos jai, jeigu Zalgiris sugriztu dalyvauti nuo LKL atkrintamuju.

Ziurek, tarkim yra Eurolyga su 24 komandomis. Reiskia Zalgirio lietuviai zaistu ir tobuleti super super aukstame lygyje. Tada jei Zalgirio neliktu reguliariajame sezone, ko gero zalgirio dubleriai galetu ten zaisti, ir tai butu nuostabi vieta zalgirio jaunimui tobuleti ir bandyti priaugti zalgirio kluba.

Kokiai tiksliai zala Zalgiris padarytu nedalyvaudamas LKL reg sezone? Kadangi jisai griztu atkrintamosioms, LKL populiarumas Lietuvoje nesmuktu ir isliktu populiarus, nes finalineje fazeje dalyvautu visi geriausi Lietuvos klubai. Ka zalgiris daro gero dalyvaudamas LKL, kad ale pasirodo mazesniu miestu fanams. Bet atsakyk man, kaip tiksliai toks dalykas turi itaka rinktinei? Nes as nematau jokio sarysio. LKL butu stiprus ir konkurencingas ir be zalgirio reg sezone, ir jisai prisidetu per atkrintamasias. Toliau jei Eurolygoj dalyvautu 24 komandos, tai Eurocupe be abejones liktu Lietuvai dvi garantuotos vietos, kas velgi apdetu kelti klubini krepsini. Turbut cempionu lygoj dar liktu dvi vietos Lietuvos klubams, ir realiai Lietuva stabiliai turetu net 5 LKL klubus stipriuose cempionatuose, kas keltu zaideju ir krepsinio lygi Lietuvoje. Zalgirio dubleriai galetu LKL losti, kas velgi keltu jaunimo lygi. Vienas nuostolis tai tik fanams, kurie nori savo miestuose gyvai zalgiri isvysti. Bet ar siais laikais, kai viskas transliuojama aukstos kokybes transliacijomis, yra kazkokia tais apciuopiama nauda kad zalgiris i kokiu prienus karta per metus atvaziuoja? Jei neatvaziuotu, kas nuo to pasikeistu???
2019-03-15
+2
Atsakyti
Anonimas
Kaunas yra Kaunas. Arba kitaip: klounai yra klounai.
2019-03-15
-20
Atsakyti
RR
Išeitų Žalgiris iš LKL, galėtų pamiršti apie kažkokius trofėjus, nebent surengtų savo kalėdinį turnyrą. Eurolygoje vargu ar ką laimės, o kitur nedalyvaus.
2019-03-15
+5
Atsakyti
to RR
kas sako, kad Zalgiri ismestu is LKL\'o visos Europos eurolygines komandos kartu su zalgiriu pereitu i Eurolyga kaip pagr turnyra, kuriame butu 24 komandos. Tada Zalgiriui butu fiziskai neimanoma patempti Eurolygos ir LKL, ir butu reikalingas sprendimas arba Eurolyga, arba LKL, kas manau savaime aisku, kas vertingiau. Zalgiris aisku pats nepaliks Eurolygos, bet jeigu vietinius cempionatus paliks Ispanijos, Graikijos ir kiti klubai, tai zalgiris desis "prie saikos".

Ir jeigu toks luzis ivyktu, tada nera abejoniu, kad nacionaliniai cempionatai (tame tarpe ir LKL) leistu eurolyginems ekipoms grizti i savus cempionatus atkrintamosioms. Kas gi "del principu" pasakytu zalgiriui - "mes taves nenorim", kai kokia 65% viso LKL prestizo ir ziurimumo sudaro vienas zalgiris.

Viskas eina link pagr Eurolygos lygos, o nacionalinams cempionatams is Eurolygos komandu liktu tik atkrintamosios.
2019-03-15
+17
Atsakyti
As
Kad tie vietiniai cempionatai nera idomus...geriau jau jaunimas lostu ten, o pilna sudetimi lostu 2 kartus per savaite euroligoj, bent idomu butu ziureti.
2019-03-15
+4
Atsakyti
Donatas
Lietuvos klubai anksciau zaizdavo 3 lygose ir problemu nebudavo o dabar tas verkslianimas juokingas
2019-03-15
-10
Atsakyti
qww
problemu nebuvo? Buvo ir dar kokiu, visi labai skundesi nuovargiu. Ko pasekoje po dvieju sezonu zalgiris paliko ta vtb lyga.
2019-03-15
-5
Atsakyti
qww
mano nuomone, cia aiskiai Eurolyga dirba link to, kad Eurolyginiams klubams neliktu nacionaliniu cempionatu reguliaraus sezono, ir jie sugriztu tik nuo atkrintamuju. Tuo tarpu Eurolyga butu pagrindinis turnyras su 24-iomis komandomis. Viskas is leto ir eina link to, kai Eurolygos reg sezonas vis auga tiek ziurimumu ir finansais (pvz Real Ispanijoj is ACB per tv teises gauna vos 0.6mln eur, kai jau dabar is Eurolygos 4.6mln eur. Su pvz 24-iu komandu Eurolyga Real\'as gautu minimum 7.5mln eur, o su aukganciu populiarumu neabejotinai pasiektu 10mln ir turbut daugiau. Ka jau kalbeti apie pritraukiamas pilnesnes arenas su didesnemis bilietu kainomis) ir ateis momentas kai stipriausi klubai pasitrauks is nacionaliniu cempionatu reguliaraus sezono del Eurolygos, nes Eurolygos pliusai yra daug daug didesni. O vietinems lygoms ko gero teks tik pasitenkinti Eurolygos klubais per atkrintamasias.
2019-03-15
+8
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 32

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.