• Milano komanda dvikovos starte per puspenktos minutės įmetė 13 taškų, bet antrajame tesukrapštė vos 4

• Mike'as Jamesas surinko 27 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius

• Mindaugas Kuzminskas per 8 minutes prametė vienintelį dvitaškį, atkovojo kamuolį, kartą prasižengė ir užfiksavo -1 balo naudingumą

• Pirmoje dvikovos dalyje susižeidęs Vassilis Spanoulis po ilgosios pertraukos aikštėje nebepasirodė

Po tragiško antro kėlinio nepalūžusi Milano „AX Armani Exchange“ (14-12) su Mindaugu Kuzminsku pasiekė labai svarbią pergalę kovojant dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose. Antrajame kėlinyje vos 4 taškus pelnęs Simone Pianigiani vadovaujamas klubas savo aikštėje 66:57 (19:10, 4:13, 26:16, 17:18) įrodė pranašumą prieš Pirėjo „Olympiakos“ (13-13) ir įsitvirtino šeštoje pozicijoje.

27
31
44%
4/9
88%
7/8

Per likusias ketverias rungtynes Milano ekipa susikaus su Madrido „Real“ (išvykoje), Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“, Stambulo „Fenerbahče“ (abejos namie) ir Stambulo „Anadolu Efes“ (svečiuose). Pastarosios Turkijos komandos jau yra užsitikrinusios vietas pirmajame aštuntuke.

Septintoje vietoje dabar esanti Vitorijos „Baskonia“ nuo Italijos klubo atsilieka vienu laimėjimu, bet dar nežaidė 26 ture. Ispanijos ekipa penktadienį susikaus su Podgoricos „Budučnost“.

Galingai rungtynes pradėję šeimininkai puspenktos minutės atkarpą laimėjo net 13:2 ir dominavo aikštėje, tačiau absoliučiai išsibalansavo per likusį laiką iki ilgosios pertraukos. Pirmajame ketvirtyje „AX Armani Exchange“ dar pridėjo 6 taškus, o antrajame iš viso tepelnė vos 4 ir rūbinę išėjo praradusi pranašumą (23:23).

Antrajame kėlinyje Milano ekipos krepšininkai iš žaidimo pataikė vos 2 metimus iš 14 (14,3 proc. pataikymas).

Dar sykį į priekį „AX Armani Exchange“ šovė iš karto antroje dvikovos dalyje, kuomet startavo atkarpa 11:2 ir atitrūko 34:25, o prieš lemiamą ketvirtį vėl turėjo dviženklį pranašumą 49:39. Ketvirtojo kėlinio viduryje Nemanja Nedovičiui pataikius iš toli, Milano ekipos atotrūkis buvo įtikinamas 62:47.

Pirmąjį tarpusavio mačą su „Olympiakos“ Graikijoje „AX Armani Exchange“ laimėjo triuškinamai 99:75.

GM: 26

Nuo suolo pakilęs Kuzminskas per 8 minutes prametė vienintelį mestą dvitaškį, atkovojo 1 kamuolį, sykį prasižengė ir aikštę paliko su -1 naudingumo balu.

Kelio traumą besigydantis Artūras Gudaitis šį sezoną nebepadės „AX Armani Exchange“.

Susižeidęs Vassilis Spanoulis po ilgosios pertraukos aikštėje nebepasirodė. Pirmoje pusėje jis per 9 minutes pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atliko 4 rezultatyvius perdavimu, atkovojo 1 kamuolį bei įsirašė 2 naudingumo balus.

„AX Armani Exchange“: Mike'as Jamesas 27 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Vladimiras Micovas 13, Nemanja Nedovičius 7.

„Olympiakos“: Nikola Milutinovas 13 (9 atk. kam.), Nigelis Williamsas-Gosas 11, Saša Vezenkovas 10.