• Rezultatyviau jis šį sezoną žaidė tik kartą (30 taškų)

Su Domanto Saboni čiurna – viskas gerai. Jeigu kam dar buvo kokių kausimų dėl to, tai lietuvis į visus juos atsakė praėjusios nakties mače.

29
92%
12/13
7

Indianos „Pacers“ (44-25) puolėjas pelnė 26 taškus, o jo atstovaujama ekipa paskutinėmis mačo sekundėmis pranoko Oklahomos „Thunder“ (42-27) – 108:106 (22:29, 28:34, 31:25, 27:18).

Lietuvis aikštėje praleido 28 minutes ir per jas pataikė 7 dvitaškius iš 12 ir 12 baudų iš 13. Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir 3 sykius prasižengė. Jo sąskaitoje – 29 naudingumo balai, daugiausia komandoje.

Rezultatyviau Sabonis šį sezoną žaidė tik kartą, kai į Niujorko „Knicks“ krepšį sezono pradžioje įmetė 30 taškų.

Galingas jo žaidimas antroje mačo pusėje padėjo „Pacers“ ekipai panaikinti 19 taškų deficitą – antrą didžiausią šį sezoną. Trečiajame kėlinyje „Pacers“ atsiliko 54:73, tačiau taiklus Darreno Collisono metimas iš aikštės vidurio sulig ketvirčio finaline sirena nukirpo atsilikimą iki 81:88.

Po penkių iš eilės Paulo George’o taškų „Thunder“ priešpaskutinę mačo minutę pirmavo 106:104, bet kitoje atakoje Sabonis pelnė du taškus, taip išlygindamas rezultatą.

„Pacers“ pergalę išplėšė Wesley Matthewsas, pakartojęs netaikų Bojano Bogdanovičiaus metimą, iki mačo pabaigos likus žaisti 1,8 sekundes. Po minutės pertraukėlės Russello Westbrooko metimas skriejo pro šalį ir „Pacers“ triumfavo.

„Ši komanda kaunasi. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl pasirinkau čia atvykti, – kabėjo Matthewsas, prieš mėnesį atvykęs į „Pacers“ pakeisti traumuoto Victoro Oladipo. – Mes kaunamės, kovojame. Joks skirtumas nėra per didelis. Mums reikėjo pergalės prieš atkrintamųjų komandą, ir tai turime daryti ateityje“.

Gimimo vieta: Portlandas, JAV

„Pacers“ po šio laimėjimo Rytuose pakilo į trečiąją vietą, o „Thunder“ Vakaruose smuko į penktąją.

„Tai – smagi pergalė, nes praktiškai visi varžovai, kurie mums liko reguliariajame sezone, žais atkrintamosiose. Tai – geras pasiruošimas. Žinome, kad galime tai padaryti, tiesiog turime taip žaisti kiekvieną vakarą“, – komentavo Sabonis.

„Domantas antroje mačo pusėje galingai žengė į aikštę ir sustatė mus į savo vietas, – sakė „Pacers“ treneris Nate’as McMillanas. – Manau, labai gerai dirbome spausdami varžovų driblingą, kelis kartus pamušdami kamuolį ir tiesiog išmušdami juos iš ritmo. Tai yra mūsų žaidimas ir šį kartą jis atėjo tinkamu metu.“

Saboniui tai buvo tik trečios rungtynės po čiurnos traumos, dėl kurios jis prieš tai nerungtyniavo dvi savaites.

„Pacers“ laimėjo nepaisant to, kad visą vakarą nušvilptas buvęs šios komandos žaidėjas George’as surinko 36 taškus, o Westbrokas pridėjo 27-ąjį sezono trigubą dublį – pelnė 19 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Pacers“: Domantas Sabonis 26, Bojanas Bogdanovičius 23, Darrenas Collisonas 17 (7 rez. perd., 6 atk. kam.), Wesley Matthewsas 16, Thaddeusas Youngas 11, Mylesas Turneris 10.

„Thunder“: Paulas George’as 36 (6/11 trit., 6 atk. kam. 5 rez. perd.), Russellas Westbrokas 19 (14 atk. kam., 11 rez. perd.), Stevenas Adamsas 17, Abdelis Naderas 10.

Atrinkti (0) Visi (4)
cele
karta ziuriu per 3 menesius nba rungtynes tiesiogiai, na ir papuole, super buvo ziureti jo dominavima!!!