Nuotr. Reuters – Scanpix
  • Luka Dončičius dėjimu su pražanga išvedė „Mavericks“ į priekį, likus žaisti 5,8 sekundes

• Slovėnas tada nepataikė baudos, taip pramesdamas dvyliktą baudą iš 16 bandymų per pastaruosius du mačus

• Pergalę „Nuggets“ komandai išplėšė dvitaškį aidint sirenai pataikęs Nikola Jokičius

Luka Dončičiaus dėjimas su pražanga išvedė Dalaso „Mavericks“ (27-41) komandą į priekį paskutinėmis mačo sekundėmis, tačiau galutinis žodis priklausė Nikola Jokičiui ir Denverio „Nuggets“ (45-22). Serbas aidint sirenai pataikė sudėtingą dvitaškį ir jo vedama komanda namie triumfavo 100:99 (26:29, 25:28, 28:32, 21:10).

33
36
100%
4/4
81%
13/16

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 6 sekundes, Dončičius sutaršė visą „Nuggets“ gynybą ir prasiveržęs po krepšiu galingai įkrovė iš viršaus su Paulo Millsapo pražanga. Visgi tada jis nepataikė baudos, taip pratęsdamas tragišką pasirodymą nuo šios atžymos – per pastarąsias dvejas rungtynes slovėnas pataikė tik 4 baudas iš 16.

Milsapas atsikovojo kamuolį ir paprašė minutės pertraukėlės, o po jos „Nuggets“ surezgė pergalingą ataką.

Kamuolį Denverio komanda patikėjo Jokičiui ir šis prieš pat finalinę sireną, griūdamas į dešinę pusę, švystelėjo metimą, kuris skrodė tinklelį ir pasiuntė į ekstazę Denverio arenoje susirinkusius žiūrovus.

„Nuggets“ dar ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo 12 taškų deficitą (79:91), tačiau jį panaikino spurtuodama 12:2.

Dončičius per 35 minutes pelnė 24 taškus (1/8 trit.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Jokičius iki pergalingo metimo buvo pataikęs vos 3 kartus iš 8 bandymų. Visus savo metimus iš žaidimo jis sumetė ketvirtajame kėlinyje.

„Nuggets“: Paulas Millsapas 33 (8 atk. kam.), Jamalas Murray ir Malikas Beasley po 12, Nikola Jokičius (14 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Willas Bartonas po 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius 24 (11 atk. kam., 9 rez. perd.), Jalenas Brunsonas 20, Timas Hardaway 17, Dwightas Powellas 16 (10 atk. kam.), Maximillianas Kleberas 11 (11 atk. kam.).