Eurolygos A grupės rungtynėse Maskvos CSKA klubas su Ramūnu Šiškausku namuose rezultatu 70:62 (19:16, 15:13, 22:13, 14:20) įveikė Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipą, kurios gretas gina kitas lietuvis Simas Jasaitis. Mačas vyko naujoje „Megasport“ arenoje, talpinančioje daugiau nei 14 000 žiūrovų,

Rungtynių pradžioje užtikrintai aikštėje šeimininkavo šeimininkai, bet antrojo kėlinuko viduryje Igorio Rakočevičiaus vedamas „Tau Ceramica“ klubas išlygino, o galiausiai ir persvėrė rezultatą.

Likus žaisti 2 minutes ir 11 sekundžių po taiklaus Rakočevičiaus metimo skirtumas buvo ištirpęs iki 5 taškų (63:58), tačiau tada tritaškį pataikė Johnas Robertas Holdenas ir CSKA vėl pabėgo. Šį kartą – nebepavejamai.

Šiškauskas nugalėtojams per 28 minutes pelnė 9 taškus, pataikydamas vieną dvitaškį iš trijų, vieną tritaškį iš keturių bei keturias baudas iš šešių. Lietuvis taip pat atkovojo penkis ir vieną perėme kamuolį, atliko tris rezultatyvius perdavimus, kartą blokavo varžovo metimą bei pats du kartus prasižengė.

Kitas lietuvis Jasaitis per 12 minučių pelnė 4 taškus, jis pataikė abu dvitaškius ir prametė vienintelį mestą tritaškį, atkovojo tris kamuolius bei du kartus prasižengė.

CSKA: Johnas Robertas Holdenas 19 taškų, Trajanas Langdonas 13, Ramūnas Šiškauskas 9.

„Tau Ceramica“: Igoris Rakočevičius 21 taškas, Tiago Splitteris 12, Willie McDonaldas 10.

geros rungtynes, geras rezultatas ir tt

tik man beziurint rungtynes pasidare labai idomus vienas dalykas: kokia proga CSKA zaide ne savo toj mazoj salej, o Olimpiskij kuriame telpa belekiek zmoniu(vakar beje ju susirinko 13 000)...

kaip cia pas juos keiciasi sales...,o gal priklauso su kuom zaidzia...biski keista